Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet jó apa a párom? Mit...

Lehet jó apa a párom? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Párom bár szereti a gyerekeket, de nem akar sajátot. Most úgy néz ki, hogy terhes vagyok, neki még nem mondtam. Ha megtartom a babát vajon mire számíthatok?
2015. febr. 5. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Ez személyfüggő. Ha egyáltalán nem akar gyereket köttetné el magát.
2015. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet jó apa. Mondd el neki. Másnap számít az érvényes reakció, egyet aludjon rá.
2015. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

szia.

Tapasztalatból mondom, hogy én másodkézből vagyok apa,már úgy értve, hogy apáromnak van egy gyönyörű lánya, s én nagyon szeretem, mintha a sajátom volna, bár én örülnék neki, ha szülne egy babát nekem,de ő sajnos nem akkar....

no elég a szó cséplésből... Persze mond el neki a jó hírt!!!

:) :)

Létezik egy mondás, ""ha valaki szereti a virágokat, a gyerekeket, a napfényt, az rossz ember nem lehet"" :)

2015. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért nem akar gyereket? Még nem akar, vagy soha?

Hogyan lettél terhes?

Mindenképpen mondd el minél hamarabb és alaposan beszéljétek át, hogy mit fogtok tenni és hogyan alakul innentől a jövőtök.

2015. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Paromnak van mar ket gyereke.kamaszok.tobbet nem szeretett volna.meg akkor o mar 43eves volt.abbahagytam a gyogyszert,elso honapban ossze is jott a baba,en orultem nagyon.o pedig kb.sokkot kapott.olyan varatlanul erte..mintha nem tudna hogy keszul a gyerek...

Eltelt 1-2het,izlelgette a dolgot.elkepzelte h milyen lenne vele/nelkule.(en egyedul is vallaltam volna).most lesz 1 eves de imadja az elso perctol fogva.:)minden vizsgalatra jott velem.rengetegszer voltunk 4d ultrahangon mert o latni szeretne:)szuleskor is velunk volt.es azota is.imadjak egymast nagyon.es az sincs kizarva h lesz kisteso.2eve meg en sem gondoltam h ekkora fordulatot vesz az eletem.pedig nagyon vagytam ra.es nagyon halas vagyok erte.:)

A mi tortenetunket pozitiv peldakent hoztam fel.de gondolom van olyan eset is mikor Apuka lelep...szoval adj neki idot megemeszteni a dolgokat!:)

2015. febr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5.

Szerintem tudta hogyan készül a gyerek, de mivel bízott benned hogy szeded a gyógyszert, pofánvágásként érte.

Csak a gyerekednek el ne mond ezt, mert gusztustalan amit csináltál.

Kérdező!

mi lett végül?

2015. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még nem mondtam el.
2015. febr. 6. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!