Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell így beszélni...

Miért kell így beszélni velem, mert találkozom egy férfivel, aki idősebb nálam? Mit csináljak, hogy megértse, ez nekem mennyire rossz?

Figyelt kérdés

Hamarosan 18 éves leszek, lány vagyok. Rólam azt kell tudni, hogy rettenetesen tudok szeretni és vágyom is a szeretetre, viszont sosem voltam szép. Ez a legjobb barátnőim mellett még jobban feltűnik, mert ők gyönyörűek... Mind a hárman bálkirálynők voltak, népszerűek, a legtöbb pasi odavan értük. Én "elveszek" mellettük, de ezt már megszoktam, anyukám ugyanolyan, mint ők, csak idősebb kiadásban. 40 éves, de olyan, mint egy 30 éves nő, a mai napig imádják a férfiak. Szóval körülvesznek a szép, magabiztos nők, én pedig olyan vagyok kb., mint egy krumpli.

2 hetet külföldön voltam a 3 legjobb barátnőmmel és ott találkoztam egy férfivel, a hotelben. Akkor nem történt semmi, viszont mondta, hogy esetleg majd találkozhatnánk itthon, Pesten, kettesben. 27 éves, udvarias, vicces, kedves és nagyon jól néz ki.

Ezt elmeséltem anyának és teljesen megalázott...

Hogy mégis mit akarna egy ilyen férfi tőlem, meg hogy először tegyem rendbe magam és csak utána találkozzak vele, nehogy komolyan vegyem, lehet, hogy csak viccelt...


De nem érti, hogy ez nekem milyen rossz. Mindenkinek halad az élete, én pedig párkapcsolati szinten ott tartok, mint 4 éve. 0, még csak a kezemet sem fogta meg fiú. Persze, várni kell az "Igazira", de elég nehéz ez nekem így...

Nem azt várom, hogy majd ez a férfi megváltja értem a világot, vagy bármi. Csak már az jó lesett, hogy figyelmes volt velem, nem azért szólított meg, hogy megkérdezze valamelyik barátnőm nevét. Nem akarok én tőle semmi komolyat, ez egy egyszerű találkozó, aztán majd alakul, ha olyan a helyzet.



Hogy beszélgessek erről anyával?


2014. dec. 23. 21:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

a "találkozhatnánk Pesten kettesben" mit takar? alap, hogy alig ismert pasikkal nem találkozgatunk kettesben... sajnos vannak beteg állatok, akik kiszagolják a sebezhetőséget, és direkt az olyanokra mennek, akik fiatalok, tapasztalatlanok, szeretetéhesek és könnyen elhülyíthetőek.

anyád ettől függetlenül bunkó volt, de nem ő a fő probléma a kérdésben.

2014. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2017. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj
2017. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egy idézet jutott eszembe A bazi nagy görög lagzi című filmből. A lány családjának éttermében jár a fiú és annyira megtetszik a lánynak a srác, hogy a srácnak önti a kávét a haverja helyett. Később, mikor a lány összeszedte magát, alig lehet ráismerni, találkoznak, összejönnek és a fiúnak eszébe jut, hogy igen, ezt a lányt már látta abban az étteremben. Mire a lány azt mondja, igen, akkor egy trampli voltam. Mire a fiú: - Tramplira nem emlékszem, de Rád igen.


Szóval a lényeg, hogy egy fésű és pár csinos, hozzád illő ruha csodákra képes.


"Nincs csúnya nő, csak lusta."

Helena Rubinstein

2022. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!