Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 14 éves fiú vagyok. Az a...

14 éves fiú vagyok. Az a problémám, hogy nagyon idegesített a macska, ezért bezártam a spaisba. Utána kb. fél óra múlva hazaért anyám és amikor észrevette megvert. Jogos volt ez?

Figyelt kérdés

2014. dec. 23. 17:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%
Ha annyi felelősség sem lenne benned, hogy egy másik élőlényt normálisan kezelj, én is csalódott lennék. Egyrészt nem tudom, hogyan tud halálra idegesíteni a macska, másrészt nem hiszem, hogy a háznak ne lett volna egyéb része, ahova elvonulhatsz. Felelőtlen, buta kölyök vagy. Hogy jogos-e, hogy megvert? Amennyiben van más büntetés, amiből tanulsz, nem. Nyilván az első felháborodás diktálta anyád tettét. Ha ez egy ártatlan, buta, egyszeri alkalom, akkor elbeszélgetnék veled a kiszolgáltatott emberekhez/állatokhoz való helyes hozzáállásról. Ha máskor is előfordult, hogy kínzod azt a szerencsétlent, olyan büntetést kapnál, hogy inkább 100x vállalnád helyette a verést.
2014. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
A verés az túlzás, de én sem dicsértelek volna meg...
2014. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 acelsziv ***** válasza:
46%
Tőlem csak egy sallert kaptál volna de olyat, hogy a fejed átlendül a térdeid között és seggen csókolod magad hülyegyerek.
2014. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
31%
elképesztő hogy egy tetves macska többet ér egyeseknek, mint a kölykük. persze, ti vagytok a megvilágosodás kvintesszenciája, verjük véresre a gyereket mert a ciculinak okozott egy kellemetlen délutánt.
2014. dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
65%
59%-os, te nem vagy tisztában azzal, hogy aki élvezi a gyengébbek gyötrését, az nem csak a számodra tetves macskát fogja kínozni, hanem a 3 éves kölyködet is a játszótéren. Felelős szülő igenis odafigyel arra, hogy helyes értékeket közvetítsen a kiszolgáltatott állatokkal, emberekkel, gyerekekkel való bánásmódról.
2014. dec. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
41%
Sajnálom, de a felelős szülő nem veréssel nevel.
2014. dec. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
49%
Nem is a verésről volt szó, hanem arról, hogy szerinted normális figyelmen kívül hagyni a kölyök esetleges aberrációit, mert az "csak" egy macska.
2014. dec. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
A macska ma bement a spaizba. Utánamentem mert kajálni akartam és odajött anyám. azt mondta, hogy biztos megint kínozni akarom szerencsétlent és megint elvert. Most erre mit mondjak?
2014. dec. 26. 16:43
 19/25 anonim ***** válasza:
79%
xd
2015. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
.....a meg a macskajat akkor! -.-
2015. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!