Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek a 13 éves...

Ti elengednétek a 13 éves lányotokat a barátnőjéhez, ahol az elmondása szerint idősebb fiúkkal lennének, aki a barátnője barátai?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy a lányom téli szünetben el szeretne menni a szomszéd városba az egyik barátnőjéhez, ahol annak barátaival lesznek. Ti elengednétek?
2014. nov. 28. 17:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
59%

Oke en nem engednem el, megpedig azert mert nem ismerem a baratnomet, a fiuk sem korabeliek plusz ez egy masik varosban van.Masreszt mit keresnek idosebb fiuk 13 eves kislanyokkal?


Szoval igy ebben a formaban nem engednem el, ettol fuggetlenul nem kell bezarni x idos koraig de vannak oLyan helyzetek amikor a logikara es az osztonre kell hallgatni:-))Biztos nem lesz boldog tole de majd evek mulva megerti h ez erte van es nem ellene:-))

2014. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
54%

Azért vakaki egész szépen lepontoz más véleményen lévő embereket.


Fogadjuk már el, hogy különböző véleményen vagyunk.

2014. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 tetro ***** válasza:
67%
15-16 évesen a Nem szócskát? Mármint abban az értelemben, hogy: Nem! Abba a lyukba ne!
2014. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
76%

Ha ismerném a barátnőt és a szüleit is (és megbíznék bennük), akkor minden további nélkül. Lányom is volt már ottalvós "bulin" is (pizsiparti) már 13 éves kora előtt is.


Viszont ez a sztori kicsit sántít. Miért is kell kiemelni, hogy idősebb fiúk is lesznek?

Meddig? Hol? Szülői felügyelet mellett? Vagy a szülők távollétében? Mi a program?

2014. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha hentesnek tanul az egyik fiú, az mindjárt más...

:)

2014. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
36%

kérdező, mivel nem mostanában voltál kamasz, azt tanácsolom, hogy ne engedd el főleg ne éjszakára.

és ne hidd el, hogy nem akar fiúzni.

a 13éveseknek is ugyanúgy van igényük erre, de szerencsére legtöbbször csak fejben álmodoznak róla.

de csomó kanos középiskolás közé nem engedném éjszakára.

nem mondom h tuti elvesztené a szüzességét, de valami smaci biztos lenne.

ami szerintem nem 13évesnek való

2014. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
86%
Én egy nap ott alvásra, így, hogy a szülők ismerik a fiúkat, barátokat, így engedném.
2014. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
25%
Igen, de a fiúkák tudnak ravaszak lenni, és, ha dugni akarnak, megoldják, így vagy úgy. Én biztos nem engedném, hisz csak 13.
2014. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
100%
Már nem mostanában tetted fel a kérdést, kíváncsi lennék, hogy döntöttél. Az én véleményem az, hogyha a lányod fiúzni, szeretne, vagy sumákolni, akkor nem mondta volna el, hogy idősebb fiúk is lesznek. Nagyon fontos egy gyereknek, hogy bízzanak benne a szülei. Simán beszélgethetsz vele arról, hogy te őt nagyon okosnak látod, és nem kételkedsz benne, hogy nem tud nemet mondani. Szerintem magától sem menne bele semmibe, dehát nem ismerem... Ha ezt elmondod neki, ez nagy önbizalmat ad, és biztosan eszébe jut. :)
2015. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Végül elengedtem, sőt, úgy, hogy szilveszterezni, és nem volt semmi. A művelődési házban voltak, az egész csapat teljes családja ott volt, a fiúk kicsit akadékoskodtak,hogy nem akar inni a lányom, de végül a hentes fiúval annyira jóban lettek, hogy ő megvédi, és mostmár másról sem hallani, csak, hogy vele mi van. Tegnap történt egy véletlen telefonhívás az idősebbik fiam és a srác között, de szerinte is rendes. Azóta már 3× is találkoztak. Örülök, hogy újra boldognak látom, hiába idősebbek, vigyáznak rá, és megbízom a lányomban annyira, hogy elengedjem velük legközelebb is. És annyira boldog vagyok, ahogyan meséli, hogy mennyire aranyosak a fiúk, és, hogy mennyire várják ott is, hogy újra menjen vissza hozzájuk :-)
2015. jan. 25. 15:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!