Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek a 13 éves...

Ti elengednétek a 13 éves lányotokat a barátnőjéhez, ahol az elmondása szerint idősebb fiúkkal lennének, aki a barátnője barátai?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy a lányom téli szünetben el szeretne menni a szomszéd városba az egyik barátnőjéhez, ahol annak barátaival lesznek. Ti elengednétek?
2014. nov. 28. 17:07
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
92%
En biztosan elengednem. Egy kis kikapcsolodas neki is jar. Ha nagyon aggodsz felhivnam a masik edesanyat hogy valoban otthon lesz-e o is. Ha igen akkor 100% hogy elengednem. Esetleg ha kivitelezheto akkor vidd te es hozd is haza. Igy legalabb tudod hogy nem erheti baj utkozben :)
2014. nov. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
94%
Az idősebb mennyit takar?
2014. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
#10 Azért mert a lány és a fiúk már óvodás kora óta együtt játszottak, majd iskolában is együtt voltak. A lányom most 8.-os, van egy 9.-es, 2 10.-es és 1 11.-es.
2014. nov. 28. 17:36
 14/34 anonim ***** válasza:
24%
13 éves lányomat nem engedném el.
2014. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
33%

Én nem engedném el, főleg, hogy 15-17 éves fiúkkal lennének. Fiúk, tinik és idősebbek is.


Ha a saját házamban lennének, akkor oké, de így, másik városban necces. És nem valami durva dologra gondolok, de szerintem még korai.

2014. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
77%

Hat szerintem ha a lanyod 8.os a fiuk nem is sokkal 'idosebbek'

Es szerintem jar a lanyodnak a kikapcsolodas, mert lehet esetleg kesobb ilyen bezart okokbol sulyosabba valhat a helyzete. Szerintem meg a lanyod is bevagna a durcat ha nem engedned el es ez is szetszedne a csaladot.

2014. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
84%
Lehetséges, hogy vannak idősebb fiú ismerősei és ez nem csak azért lehet, hanem szimplán barátok is lehetnek, ahogy a kérdező is írta régóta ismerik egymást, semmi rossz nincs ebben. Szerintem elengedheted, nem hiszem, hogy bármi rossz történhetne. Gondolom a lány szülei is otthon lesznek, esetleg előtte hívd fel őket és beszélj velük. Nem kell ezt túldramatizálni, nem lesz összezárva egy halom fiúval, lesz ott más is. Ezek a fiúk is csak 16 év körül vannak nagyjából, nyilván a lányhoz képest idősebbek, de azért nincs olyan hatalmas nagy különbség, szerintem nem kell tőlük féltened a lányodat. Nem hiszem, hogy egy "ottalvós buliszerűségen"., ahol többen is vannak és szülők is figyelnek rájuk bármi probléma lenne.
2014. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
28%
Én mondjuk nem értem annyira a motivációt a háttérben, miért nem elég a barátnőjéhez átmenni, minek akarnak fiúzni?
2014. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
42%

Miért vagy szánalmas? Mert ennyire korlátozni akarod a gyereked. Ha normális, nem fogják megdugni, ha meg nem az - te ismered -, akkor úgysem engeded, bármit írunk.


De furcsa, apában fel sem merült, hogy ne engedjen a barátaimmal lenni/ott aludni, akik között szintúgy voltak srácok.

És később 15-16 évesen is mehettem barátnőmhöz aludni, vagy a barátainkhoz, ahol voltak idősebb srácok, akik be is próbálkoztak. De ismertük a NEM szócskát, hiába szerettek volna ezt-azt, nevetve hajtottuk el őket.


De ha már most ennyire nem bízol a lányodban, mi lesz később?

2014. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Nem "fiúzni" akarnak, hanem most jön a barátnőjéhez az a fiú, aki most Olaszországban él, mert 4. osztályos korában kiköltöztek. Meg szeretné megismerni a lány barátait. Egyikkel állítása szerint ma is találkoztak, és azt mondta, hogy nagyon szimpatikus, bár egy kicsit csajozósnak tűnik. Egyébként az összes fiút megmutatta Facebookon. És egész normálisnak látszanak. Az egyik hentesnek tanul, ketten autószerelőnek és van egy fiú, aki nem tudja még, hogy mi akar lenni.
2014. nov. 28. 17:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!