Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem nem normális,...

Csak szerintem nem normális, hogy anyám ezt így látja?

Figyelt kérdés

Kérdezte apu, hogy mit szeretnék a 18. születésnapomra. Mondtam, hogy igazán semmit, mert mindenem megvan. Felhozta, hogy mi lenne ha befizetnének jogosítványra? Ennek örültem, mert azt tényleg szeretnék nagyon.

Erre anyukám rávágta, hogy Ő nem fog 200e ft-ot perkálni azért, hogy a lánya meghaljon autóbalesetben....


Most ez csak szerintem nem normális nézőpont? Oké, hogy félt de ennyi erővel ne engedjen ki az utcára sem.


Szerintetek meg tudom puhítani valamivel?


2014. nov. 26. 14:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20 Ezt sikerült nagyon benézned :) Diplomás, 33 éves nő vagyok és ami a legszebb, nincs jogosítványom. Vannak viszont a környezetemben nők, akik nagyon is jól tudnak vezetni. De mindegy, puffogjál nyugodtan a kocsidban, ha véletlen női vezetőt látsz, van akinek tényleg csak ez nyújt némi örömöt az életben :)
2014. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, a 20-as válaszolóval toltak már ki nőtársaink...:) Figyelj, ha már ilyen dolgokkal dobálózunk, bizonyított, hogy a nők sokkal könnyebben képesek több dologra figyelni egyszerre, mint a férfiak. És bizony vezetés közben rengeteg dologra kell figyelni.


Szerintem az, hogy valaki milyen sofőr, nem nemfüggő. Ültem már halálfélelemben női és férfi sofőr mellett is.


Nem tudom, hogy van-e már gyermeked, de ha igen, remélem, nem lány. Vagy nem lesz lányod. Mert ennyi erővel csak annyit nézek ki belőled, hogy beállítod a konyhába, mert a nőknek az való. Pedig ugye sok férfi szakács is szaladgál a világon...


És bocs, de az alapvető elvárás lenne, hogy ha beengednek valahová, azt megköszönöm, akár nő vagyok, akár férfi. Ha te meg olyan hülye vagy, hogy beengedsz minden nőt magad elé, csak mert nő, és azt hiszed, ez az udvariasság, az már a te bajod.:)

2014. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!