Milyen egy rocker apuka?

Figyelt kérdés
Párom rocker és a gyereket tervezzük. Szerintetek mire számítsak?
2014. okt. 31. 19:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

13: Sátánista vagy, mint a többi rocker, akik titkolják.

Üdv:Sátán

2014. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
#21 Gratulálunk, sikerült értelmiségi szinted legalját is megmutatnod. A 44%-od elárul mindent. Csak így tovább, biztosan sokra viszed majd az életben! ;)
2014. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
#21: Mivan? szerinted minden rocker sátánista? ez a két dolog, hogy függ össze? hát gratulálok, látszik, hogy egyikről sem tudsz semmi. Gondolom csak jól esik mindenkinek ellentmondani.
2014. nov. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt se tudja, mit jelent az, hogy sátánista. Csak hallotta valahol, hogy ez valami csúnya dolog :D
2014. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
kb. így: A sátánisták rosszak, és feketébe járnak. Ja, akkor biztos minden rocker sátánista :DDDDD
2014. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

A rockerek is normális emberek. Tudom, mert köztük mozgok. Apukám is rocker volt, de ennek semmi köze ahhoz, hogy miként neveli a gyerekeit. Húgom discós, én rocker lettem. Mindketten imádjuk aput. Ha hugit viszi autóval, akkor rádiót kapcsol, ha engem, akkor betesszük az egyik CD-t, amit mindketten szeretünk. Ennyi. :D

Egyszer én is anyuka leszek, és nem gondolom, hogy az, hogy rocker vagyok, bármit is befolyásolna. Tanító vagyok, a gyerekek észre sem vették eddig, hogy milyen zenéket hallgatok. Ugyanúgy rajongással hallgatom Halász Juditot és a Disney dalokat is. Bár a csengőhangommal lebuktam, mert az épp egy kemény rockzenei alkotás részlete, de imádják a kicsik. :)

2014. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

jézus, de ostobák egyesek.


mi az, hogy mert ő is gyerek még???? speciel én lassan 40 vagyok, meg a régi társaságomból mindenki 30-40, és mind rocker...van, akinek 2-3 gyerek is van már.


amúgy, nekem pl diplomám van, meg több rocker ismerősnek is, sőt, olyan is van, aki doktorált, és konkrétan osztályfőnök...

csak 15 éves divatrockernek jelenti azt, amit hisztek róla...


de egyébként kérdező, ha van neki már három gyereke, akkor tán látnod kéne, hogy milyen apuka...

2015. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Itt annyi előítéletes ember van, hogy az nem igaz.

A nagybátyám rocker. Dobol is és néha koncertekre jár. Van egy kislánya, akit mindennél jobban szeret és rengeteget foglalkozik vele. Ugyanúgy az anyukát is imádja. A rockerek közül vannak, akik drogoznak, isznak vagy bármi más,DE NEM MINDENKI OLYAN.

21: khm, a sátánista nem függ összes a rockerekkel. A black metalosokhoz már van egy kis köze.

2015. nov. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!