Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok, ha...

Szülők! Mit szólnátok, ha kiderülne hogy a lányotoknál aludt titokban a barátja amíg ti távol voltatok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 15:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
45%

Meglépted? meglépted. Akkor ha kiderül, ne sunnyogj, hanem ugyan olyan bátran emelt fővel nézz a szemébe, és vállald ha bármit mond és tesz. Beleértve a retorziót is, amit kapni fogsz.

Nem csak akkor kell bátornak lenni mikor hátat fordít a papa, hanem akkor is amikor kiderül az amit csináltál.

2014. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
64%
Azért az jó, hogy apuci kéthetente jár haza, rá se bagózik a gyerekére, nyilván tisztában van vele, hogy megbízható és önálló... Ha aggodalom nélkül hetekre magára hagyja a gyerekét, akkor mégis milyen alapon tiltja mindentől, amire egy 17 évesnek már igénye van?
2014. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%
Csodálkoznék, hogy miért titokban teszi, amikor részemről teljesen nyíltan is csinálhatná...
2014. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
34%

Amíg 18 nem lesz az tuti, hogy nem aludna itt senki és ő sem sehol.


Hazudott, ennyi, vállalja a következményeit.

2014. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
66%
Akkor igazán nincs is miről beszélni,hisz szinte sosincs otthon ! Nem a balhézás lenne a legjobb megoldás ,hanem a bizalom kiépítése az apa részéről ! Persze ezt neki kéne írni ,nem neked ! Ha van eszed (remélem van ) akkor vigyázol --vigyáztok h ne legyen gond ! Az a baj sok felnőttnél h elfelejtik h ők is voltak fiatalok!
2014. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Szédeli Norbert válasza:
73%
Elgondolkodnék, h mit csinálok rosszul. Igyekszem észben tartani, amit sok apa elfelejt, ha a saját lányáról van szó. Az én fiatalkoromban (39 éves vagyok) A lányok 16 éves koruk körül már nemnagyon szoktak szűzek lenni, vagy pont én voltam ennek az állapotnak a megváltoztatója. Én csak remélem, h ez az életkor azóta sem csökkent. A nagylányom most 13 éves, és szerencsére nagyon jó a kapcsolatunk. Bármit megbeszél velem, a kényes témákat is. Ha eljön az ideje az első nagy szerelemnek, hát eljön. Inkább szeressék egymást normális körülmények között, mint árokparton, kocsi hátsóülésén stb. Tapasztalatom szerint azokból a csajokból lesznek a legnagyobb ribik, akiknek mindent tiltanak. Ezt nem lehet a törvény által előírt "felnőttkorhoz" kötni. A felnőttéválás folyamata ez is, mint a menstruáció, vagy a szőrös hónalj. Ha az igény megjelenik a szexre, akkor a gyerek szexelni fog. Csak nem mindegy h milyen felkészítés után, és milyen körülmények között. Ez pedig a mi felelősségünk, szülőké.
2014. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
39%
Legszívesebben levágnám a farkát a csávónak, de nem lehet. Igazából az igény érthető, a titkolózás inkább a probléma. Viszont kellene azért a lánynak is kicsit gondolkodni, lehet, hogy nem árt kicsit várni még. Ha a fazon emiatt lelép, akkor nem is érdemli meg.
2014. okt. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
45%
#17, nem 14 évesről beszélünk, 17 évesen MEDDIG várjon még szerinted????
2014. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
25%
úgy érzem sokan könnyelmüen veszik a témát és meg sem gondolják a következményeket,pedig ez nem játék!a lényeg időben kell felvilágosítani a gyermeket(mindkét neműt..!)és jobban odafigyelni rájuk és egy pillatra sem higyjük,hogy a fiúgyermek nem okozhat problémákat.én nem vagyok híve az ilyen"véletlen alvásoknak"
2014. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdésben szó sem volt véletlenről, teljesen szándékos együtt alvás volt a fennforgás.Amit viszont ebben a korban teljesen normális dolognak vélek, az én párom is itt aludt már sacckb ebben a korban nálam:)
2014. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!