Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok arrol, hogy egy...

Mit gondoltok arrol, hogy egy 21 eves fiu latja az anyjat meztelenul?

Figyelt kérdés

Baratomeknal az a szokas, hogy siman bemennek egymashoz a furdoszobaba, ha eppen kell valami.

Legutobb vendegsegbe mentunk kozosen, mivel az anyja furdott, harisnyat huzott, de a hajat csinalta, igy a fekete ruhat még nem huzta fel(gondolom hogy ne legyen hajas a ruha.. en sem vennem fel de egy nadragot felkapnek). Szoval ott jarkalt tangaban es harisnyaban hajszaritas utan is.

Van egy 24 eves lany, es az apuka, oket sem zavarja ha furdesnel bemennek.


Szerintem nemen belul oké a dolog de ilyenkorban es fiu-anya eseteben ha van rá megoldas (pl a hajszaritos esetnel) akkor azt kene valasztani.



2014. okt. 4. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:

A barátom anyja is ugyanezt csinálta mindig amikor ott voltam, simán takaritott, jött-ment egy szál tangában. Nekem is fura volt elsőre, mert mi azért ennél konzervativabbak vagyunk. Sajnos nem tehetsz semmit, elhiszem hogy neked nem tünik normálisnak a dolog, de nekik viszont az, és a barátod is biztosan ehhez szokott hozzá.

Én ezt igy évek alatt meszoktam, ilyen és kész. Max jót derülök magamban, ha elképzelem, hogy mi lenne ha anyukám is igy viselkednek amikor ott vagyunk. :)) De szerencsére nem teszi.

2014. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
En is ismetek ilyen korulmenyek kozott elo anya fia kapcsolat ahol termeszetes a meztelenkedes,nalunk ez nem termeszetes soot sajnos en ugy gondolom aki igy el az agyilag beteg!! Konyorgom felnott emberekrol beszelunk!!!! Szerintetek a fiu ebben a helyzetben ha mondjuk hianya van.... nem verri ki az anyjara???? Bocsi de elitelem!
2014. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Második, felénk egy átlagos 40-50es nő nem néz úgy ki, hogy bárki is verje rá. Persze a közvetlen környezetemből indulok ki, nem azt mondom, hogy egy nő nem lehet csinos ebben a korban. Túlsúly, visszér, striák, narancsbőr. Na ezek miatt nem félek attol, hogy a párom rá recskázna.(Mondjuk ha egy istennő lenne, ez akkor is beteg gondolat.)

Pl. a párom anyja egyszerően igy nyilvánitja ki azt, hogy neki mindent szabad, mert ő otthon van. Ezt csak elfogadni lehet. :)

2014. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 csabi400 válasza:
100%
Nem értem ezzel mi a probléma? Ez rengeteg családban így van, például nálunk is. Mégis miért lennénk ezért betegek? Amióta megszülettem így van, most éppen 21 éves vagyok, és a mai napig szoktam anyut, és a húgomat is meztelenül látni. Ezt szoktuk meg, éppen olyan természetes ez nekem, mintha ruhában lennének. Nem is értem, hogy lehetnek itt olyan beteg állatok, akik azt képzelik, hogy bárki kiverné a saját anyjára.
2014. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is természetes volt kiskoromtól fogva, hogy meztelenül láttam a szüleimet és természetesen ők is engem. Sose öncélúan, hanem fürdőbe jövet-menet, öltözködésnél, stb. Egyikünk se gondolt bele ebbe semmit. Aztán késő kamaszkoromban én már nem császkáltam meztelenül a fürdőszobába, de akkor se ért trauma, ha éppen rám nyitottak, vagy én láttam valamelyiket így.
2014. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szeribtem ebben semmi nincs...

Anyukám pl a ferjem előtt nem mutatkozna hasonlóan, de köntösben szoktt lenni, de tesóm előtt nem szégyenlős..sosem voltak ilen tabuk..persze meztelenül nem mászkálunk egymás előtt de apuhoz a mai napig bemegyek ha valami nagyon kell a fürdőből, vagy töölközője kinnmaradt, pedig 27 vagyok, és nem is élek otthon..


Tehát ez nálunk természetes..


Pl a férjem anyja is simán bemegy a fiaihoz a fürdőbe..hozzám pl nem

2014. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is megy a meztelenkedés bár nem teljesen így.

Mi hárman vagyunk lányok testvérek, az anyukámmal és testvéreimmel simán meztelenkedünk egymással, viszont apukánk előtt nem, és mi sem megy be hozzá. Utoljára 5-6 évesként láthatott minket meztelenül.


Alsógatyában szoktunk látni, meg ő is minket melltartóban és bugyiban, de félmeztelenül/meztelenül soha.


A párjaink előtt pedig rendesen felöltözünk, így a sógoraim sose láttak még melltartóban bugyiban, ahogy anyukám sem rohangál előttük ennyire lengén.

2014. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mi is így vagyunk ahogy az utolsó írta.

Melltartóban vagy bugyiban vagyok néha nyáron a nagy melegben, de hát fürdőruhában is lát apukám és öcsém. (Ha bugyiban vagyok itthon, akkor nem tanga!) De ez csak a nagy melegben, ha lehet akkor egy trikót és rövidnadrágot felveszek nyáron is.

A lányok látják egymást, de nincs nagyon alaklom, mert a fürdőszobában felöltözik mindenki, és abban a 10 perceben amíg tusol, kibírjuk hogy ne menjünk be, mivel a wc külön van, így nincs olyan tárgy a fürdőben amiért halaszthatatlanul be kéne menni maximum a felmosó :D

2014. okt. 8. 12:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nezetem szerint ha egy csaladban igy megy a meztelenkedes, akkor jo esellyel anyuka nem a pasit csekkolja amikor a fiat meglatja puceran, es vissza, a fiu sem pucer anyura veri...


Elhiszem hogy van aki nem ilyesfajta csaladmodellhez szokott annak fura lehet. De az a nagy prűdség szinten nem egeszseges. Sajna a mai eltorzult vilagban a meztelenseg=szexualitas, pedig nem feltetlen kellene igy lennie.

2014. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én is ismerek ilyen embereket, pl: a párom. Engem iszonyatosan zavar 2 gyerekünk van. 7 éves ugyan igy jönne menne mikor én fürdök,de nem engedem neki,de az apját nem zavarja.az 5 éves már szégyelősebb. Igy nehéz. Véleményt is alkotni.
2014. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!