Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok? Egy hónapos...

Mit gondoltok? Egy hónapos fiamat két napra hagyhatom az apukájára és a nővérére?

Figyelt kérdés

Hétfőn muszály vidékre utaznom. Nem akarom a kicsit kitenni a vonatozásnak és a buszozásnak. Szerencsére tápszeres, így ők is megtudják etetni.

Mi a véleményetek?


2014. szept. 13. 09:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
ezen én is fennakadtam, hogy "szerencsére tápszeres"
2014. szept. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

Egy egy hónapos gyerek eszik, alszik. Jobb neki otthon az apjával.


Több válaszoló felhördült a "szerencsére tápszeres" megfogalmazáson. A Kérdező szerintem olyan szempontból mondta, hogy bonyolultabb lenne a helyzet, ha csak anyatejet kapna. Az sem biztos, hogy le tudna fejni elég mennyiségű tejet, hiszen az első időkben még nem áll be a tejtermelés. Ne harapjátok le a fejét.

2014. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%

"Azért egy pasi nem úgy viszonyul egy csecsemőhöz mint egy nő."


Hát te sem vagy normális!!!

2014. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

No, kedves ősanyák. Nyugodtan le lehet pontozni nem érdekel, de akkor sem ördögtől való dolog, ha tápszerezni kell a kicsit. És egy elírásért nem kell rögtön kapát, kaszát élesíteni.

Nemcsak akkor lehetsz jó anya, ha szoptatod a gyerekedet. Én azzal nem értek egyet, ha már nagy gyerekeket ( 1+ szoptatnak), de nem ítélek el senkit emiatt. Úgy csinálja mindenki, ahogy jól esik neki.

12-es voltam.

2014. szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%

A kérdező úgy értette, hogy szerencsére tápszeres, hogy történetünk szempontjából ez valóban áldás. :)


Én hagynám velük, hiszen a férfiak ugyanúgy el tudják látni:)


27N

2014. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Le lehet hurrogni és pontozni, de az ilyen primitív anyáktól falra mászom, akik a párjukat annyira sem tartják, hogy tud a gyerekükre vigyázni (mert hogy a gyereketek a párotoké is), bezzeg gyereket csináltatni jó volt vele.

Az ilyen mártír, ősanyák azt érik majd el, hogy a gyerekük nem fog kötődni az apjukhoz, mert semennyire sem bíznak meg a párjukban és ezt az érzést akarva-akaratlanul belenevelik a gyerekbe.

2016. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!