Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes dontes a...

Mi lenne a helyes dontes a helyzetemben? Hagyhatom beteljesedni ezt?

Figyelt kérdés
39 eves ferfi vagyok. Gyerekem nincs, de szeretnek. 8 eve vesztettem el a felesegemet. Azota sem volt egy kapcsolatom sem es sokaig elkepzelhetetlennek tartottam, hogy valaha is szeretnek egy masik not az eletemben, mert a felesegem, aki az egyetlenem volt, nem potolhato. Kb. 3 eve kezdodott, hogy egyre jobb baratok lettunk a fonokommel, igy eleg sokszor atmegyek hozzajuk munka miatt is meg csak ugy, ha segiteni kell vagy beszelgetni. Van egy lanya, aki most 22 eves es miota meglattam, azota sokat gondolok ra, elkepzelem vele a jovot. O az egyetlen, akit el tudnek kepzelni magam mellett. Sokat beszelgetek vele es nagyon hasonlitunk sok dologban. Persze probaltam elnyomni ezt az erzest, de kifejezte nemreg, hogy nem vagyok en sem kozombos szamara es akkor azt ereztem, hogy talan meg van esely. Azota nem megy ki a fejembol ez. Mikor beszel a celjairol, latom, hogy mennyire hasonloak a terveink es bant, hogy a korkulonbseg miatt nem tunne tisztessegesnek kapcsolatot kezdeni vele, pedig o kifejezte, hogy szeretne velem jobban megismerkedni maskent is. Ti mit gondoltok? Meg lehetne probalnom vagy ennyi idosen mar semmi eselyem nincs a boldogsagra? Mas novel nem erzem ezt. 8 ev alatt senki massal nem tudtam ilyen szintre eljutni es nem is hiszem, hogy tudnek. Nagyon tisztessegtelenul jonne ki ez a kapcsolat a reszemrol a szulei iranyaban es ugy altalaban? Komolyak a szandekaim.
2010. júl. 12. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs minden elveszve. Még fiatal vagy még élvezheted az életet.Sok sikert
2010. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem lehetsz még boldog:)

Egy próbát megér, csak a főnököd nem tudom mit fog hozzá szólni.A mai világban ez már megszokott hogy kicsit idősebb pasi fiatalabb csaj!

Sok szerencsét!

2010. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ha jóban vagy a főnököddel és ismeri a múltadat (pl ilyen jó barátok vagytok), akkor mondd el neki ugyanezt!!!

vagy ha nem megy, írd le. az sem ciki, ha ilyen komly témáról és érzelmekről van szó, hogy az ember nem tudja összefüggően szavalkba önteni.


ha megpróbálod, azzal nem veszíthetsz annyit, mint azzal, ha meg sme próbálod és évek múltán is azon jár az agyad, hogy "mi lett volna,ha...". aki mer az nyer ;-)


28/L

2010. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem koehoz kötött.Még igenis fiatal vagy(gondolm tegezhetlek).Jogod van a szerelemre,boldogságra.A feleséged is ezt akarná hidd el...talán így is túl sokat vártál a boldogsággal..8 év szerelem nélkül..sok.Pont ezért félsz talán. Ahogyan írod,nem vagy közömbös a lánynak...akkor meg?Egy próbát mindenképp megér a dolog...nem az a lényeg hogy van köztetek 17 év..hanem hogy van sok közös pontotok..jól kijöttök,őszínteség..ezek mind fontosak!

Viszont,az egy másik dolog,hogy Neked mit jelentett a feleséged.Bár elfelejteni nem lehet,nem is tudnád,nem is akarnád, ne éreztesd ezzel a lánnyal hogy Neked ki meg mi volt a feleséged...ne érezze szegény,hogy a feleséged árnyékában van,éshogy Neked Ő volt a mindened,és az új szerelem csak úgy van,és nyomába se érhet...necsak pótlék legyen..érted?

Ha összejöttök,csak ő legyen Neked,és ne a volt feleséged...tudom,fura ez...

Egyébként a korkülönbségre visszagtérve...van,aki elfogadja,és van aki nem. Meg kell próbálni nem odafigyelni másokra,és élni a saját életeteket..mindenkinek más a felfogása,ezt is tisztelni kell.

18 évesen randiztam egy 44 évessel...csodálatos ember,nem nyomult,nem "lyukra ment"..igaz,azt hittem elsőkörben hogy csak 30:) Ő meg azt hitte hogy vagyok már minimum 22:) Néha véletlen összefutok vele a vonaton,kellemesen elbeszélgetünk..sokat tanultam tőle úgymond...barátnőm persze kiakadt,hogy ilyen"idős "pasival randizok...de én általában mindig idősebb pasikhoz vonzódtam,és nem azért mert apát kerestem magamnak...

Mostani párom 22,Vele tervezem a jövőmet,össze akarjuk hivatalosan is kötni majd az életünket..:)Persze,mikor meséltem neki ezt a 44 éves férfit,ő is kiakadt...mások vagyunk...:)

A szerelem nem korhoz kötött...szeress szabadon,nyugodtan..főleg ha viszonzásra lelsz:)

Sok boldogságot,és kitartást kívánok!

L/19

2010. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

17 év van köztetek.

Köztem és a párom közt is 17 év van, 19 éves voltam, mikor megismerkedtünk, az egyetemen jöttünk össze, ő tanár én hallgató. Az elejétől fogva komolyan vette az egészet, és ennek minden fórumon hangot is adot, így villámfénysebességgel el lett fogadva a kapcsolatunk. Azóta is együtt vagyunk.

25/L

2010. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyes döntés szerintem ha belevágsz ebbe a kapcsolatba. De csak úgy, hogy tisztában vagy vele, hogy vége is lehet egyszer, és nem úgy indulsz neki, hogy egy életre szóló dolog lesz. Én kívánom, hogy az legyen.
2010. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Igazabol nagyon megleptetek, mert azt hittem, hogy mindenki azt fogja mondani, hogy ez mennyire szemetseg a reszemrol es majd kihasznalasnak fogjak venni a korulottunk levok. A fonokom nem tudom, hogy mit fog szolni, de szerintem jobb az ilyet szemelyesen megbeszelni. Illik tole megkerdeznem konkretan, hogy zavarna-e ot, ha kapcsolatba kezdenek a lanyaval?
2010. júl. 12. 13:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Te egy nagyon is tisztességes ember vagy és megérdemled a boldogságot! Attól, hogy ez a lány fiatalabb nálad, nem jelenti, hogy nem lehetettek együtt. A lány nem 16 éves, hanem 22, magyarul egy felnőtt ember és ha ő is úgy gondolja benned meglátta azt, akit keres, akkor ebben nincs kivetni való! Nagyon szép gesztus, hogy megkérdezed az anyukáját,. és biztos vagyok benne, hogy ő is van olyan rendes ember, hogy lássa, nem csak egy alkalomra kell neked a lánya. Nameg a lánya felnőtt ember. Ő választ nem pedig az édesanyja. Sok boldogságot kívánok neked!
2010. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!