Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok? Egy hónapos...

Mit gondoltok? Egy hónapos fiamat két napra hagyhatom az apukájára és a nővérére?

Figyelt kérdés

Hétfőn muszály vidékre utaznom. Nem akarom a kicsit kitenni a vonatozásnak és a buszozásnak. Szerencsére tápszeres, így ők is megtudják etetni.

Mi a véleményetek?


2014. szept. 13. 09:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Én iskolába jártam ez időben, amikor a fiam ennyi idős volt, és az apja szépen ellátta, ne izgulj e miatt.
2014. szept. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De kb 230 kilóméterre leszek tőlük.
2014. szept. 13. 09:37
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Ha tápszeres akkor igen. A lényeg hogy apuka mindennel tisztában legyen és telefonon bármikor elérhető legyél ha tanácsra van szükségük.

A babák ilyenkor legtöbbször csak esznek és alszanak.

2014. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Sokkal rosszabb lenne a kicsinek az vonatozás és buszozás.
2014. szept. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
bizhatsz bennuk talan nem egy idegenre hagyod es mindig nem tudsz vele lenni
2014. szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
En azt nem ertem, hogy ha valaki annyira életképtelennek tartja az élete párját, higy gondolkozik, rábízza e a gyereküket, az miért vállal vele egyaltalan gyereket???
2014. szept. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%

Szerencsere tapszeres?!?!

Ha eltudjak lattni akkor igen, nem tudjuk a ferjed mire kepes

2014. szept. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom, nem fogják megsütni és elfogyasztani ebédre, tisztába tudja rakni az apukája, és meg tudja etetni, ugye?


Akkor meg feleslegesen ne idegeskedj.

2014. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudod eddig mennyire vette ki a részét a pici gondozásában.Az igaz csak eszik meg alszik.De ilyen aprónépnél kitudja.Én személy szerint nem bíznám rá ha 100szor is az apja.Azért egy pasi nem úgy viszonyul egy csecsemőhöz mint egy nő.
2014. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Tehát inkább hagynád a gyerekedet egy vadidegen nőre, mint a saját apjára?
2014. szept. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!