Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok az olyan anyarol...

Mit gondoltok az olyan anyarol aki ezt mondja a lanyanak?

Figyelt kérdés
Egy ismeros lanynak aki mar 25 eves meg otthon lakik, azt mondta hogy ne menj fel a nogyogyaszatra mert nincs baratod sem elhiresztelik,hogy terhes vagy. Szerintek ez normalis helyzet ha valakit az erdekel mit mondd mas nem a lanya egeszsege? Mert nyilvan kiskorukent is ezt mondana neki.
2014. szept. 12. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon nem normális.
2014. szept. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 csabika1971 ***** válasza:
100%
Ha ilyent mond kétségbe vonnám még azt is, hogy tényleg az anyja-e.
2014. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem normális. Kit érdekel, hogy mit gondolnak mások? Amúgy meg csak észreveszik, hogy telnek-múlnak a hónapok és nem nő a lány hasa, meg nem születik meg a baba, nem?

Attól, hogy valakinek éppen nincs barátja, még lehet nőgyógyászati problémája vagy végeztethet ugyanúgy évente rákszűrést. Nincs ezzel semmi gond.

Én is jártam anno nőgyógyászhoz, amikor nem volt éppen senkim, mert évente jártam rákszűrésre.

Vagy most már anyukaként, szintén járok, vagy ha gondom volt, mentem és ha találkoztam ismerőssel, volt, hogy kérdezték, mivel ugye van már egy gyerekünk, hogy csak nem lesz a következő? Mire én mondtam, hogy nem, csak általános vizsgálatra jöttem és kész.

2014. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyi, hogy az egészség százszor fontosabb, minthogy Juliska vagy Mariska néni mit gondol vagy mit mond.
2014. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%

Ejj de nagyon könnyen kijelentitek valakiről, hogy nem normális.


Honnan tudjátok, hogy hogy élnek, és miért és milyen formában született meg ez a gondolat anyuka fejében?


Nem lehet, hogy a 25 éves még mindig otthon lakó lánykája stabil kapcsolat nélkül folyton bulizik, d.g össze-vissza, akár egy kisvárosba, és már így is az anyja érzi magát sz.rul? Ez nagyon kirívó lenne a mai világban ugye?


Szóval én semmit nem gondolok anyuka megjegyzéséről, mivel nem ismerem a körülményeket.

2014. szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Nornyo válasza:
100%
Hát én azt gondolom, hogy anyuka nincsen tisztában azzal, hogy mivel is foglalkozik egy nőgyógyász. Fel kellene világosítani, hogy egy felnőtt nő nem csak azért megy nőgyógyászhoz, mert gyermeket vár... Egyébként kinek, mi köze, hozzá, ha a lánya nőgyógyászhoz megy. Inkább álljon ki mellette és védje meg, ha valaki ezért a szájára veszi.
2014. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#5: ilyen körülmények között még nagyobb idiótaság lenne lebeszélni az orvosról.
2014. szept. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

25 évesen már simán nem kellene otthon lakni és akkor senki nem szólna bele a dolgába:)

Menjen egy másik városba dokihoz és le van tudva az egész "probléma"

:D

2014. szept. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva (le lehet pontozni, de) szerintem szánalmas és nevetséges az, akit ennyire érdekel más ember véleménye. Hogy nem a lánya egészsége a fontosabb, hanem az, hogy ki mit mond. Szíve joga, hogy neki más véleménye fontosabb, de ne kényszerítse már bele ebbe a gyereket is. És a lány helyébe minden további nélkül elmentem volna nőgyógyászatra. Anyuka ráadásul eléggé buta is, mert nőgyógyászatra nem csak az jár, aki terhes.
2014. szept. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#5: Szerinted csak terhesek járnak nőgyógyászhoz?

Ha meg netán az egész pletykás kisváros azon csámcsog, hogy a lány kivel dug, akkor meg már nem tökmindegy? :)

2014. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!