Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert akarnak iranyitani...

Miert akarnak iranyitani 21-22 evesen?

Figyelt kérdés

Letoltottem 1 ev munkaviszonyt egy komoly munkahelyen, most fogok munkat valtani, szinten komoly helyre kerulok,tehat nem tescos munkara kell gondolni.

A koltozes lehetosege is felmerult bennem, bar a fizetesem csupan minimalber, igy nehezkesen megy a dolog es a szuleim nem is akarják elhinni hogy kepes lennek ra, ami elegge elszomorit, pedig tudom hogy szorgalmas, önallo es komoly vagyok.


A parommal hetvegente talalkozunk csak, 2 eve vagyunk egyutt. Hetvegente mindig egyutt alszunk, hol nalunk, hol naluk.

A parom kedves, dolgozik, alig idosebb tolem 2-3 evvel. Nagyon rendes, gondos, a korahoz kepest rendesebb fiu az atlagnal.


A szuleimnek azonban nem tetszik az egyuttalvas es folyton azzal jonnek hogy meg kell ezt beszelni, minek alszunk ennyit egyutt, pedig alig talalkozunk es hianyzik ez.


Komolyan dolgozom, adok is haza abbol a keves fizetesbol, lassan szeretnék kulon koltozni, mégis le akarnak huzni ilyen dedós szintre hogy az egyetlen talalkozonkat is ugy toltsuk el hogy par orat egyutt vagyunk aztan menjen mindenki a sajat ágyába haza.


Eleg nehez a munkaban komolyan helyt allni es lassan epiteni a kis utam, ha ilyen szinten bele szolnak a dolgomba. Na es ha el akarnek lassan koltozni, arra is lenne 1-2 szavuk, hogy ne siessem el es hálátlan vagyok, megvetem őket.


Ti mit gondoltok, olyan nagy bűn ennyi egyuttalvas es talalka?


2014. szept. 10. 20:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah es az is faj nagyon,hogy a munkahelyen mindenki latja hogy komol, rendes vagyok, de ők ezt nem látják sajnos .
2014. szept. 10. 20:48
 2/6 A kérdező kommentje:
komoly*
2014. szept. 10. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Maradi a gondolkodásuk, őket is így nevelték. Nem fogod tudni megváltoztatni őket, hacsak a párod nem lesz rájuk jó hatással.
2014. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem bűn. Felnőtt emberek vagytok. Szerintem mihamarabb költözzetek össze, különben anyádék az agyadra mennek.
2014. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert hagyod.
2014. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hagyom, mert akkor is nala alszom, csak ő nem nagyon jar mar hozzank. Es annyira rossz mikor ezekkel jonnek...
2014. szept. 11. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!