Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy fél éve együtt vagyok egy 43 éves nővel?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. A szüleim nem túl szigorúak, de olyan szellemben neveltek, hogy mindenben legyek inkább átlagos, ne csináljak extrém dolgokat, mert az bajba keverhet. Eddig tartózkodtam minden szélsőségtől, de nem tehetek arról, hogy szerelmes vagyok. Ezt én nem nevezném annyira extrémnek, de a szüleim biztos, hogy nagyon elítélnék ezt, mert én magam is tudom, hogy hosszú távon ennek nem lehet jövője, de én igyekszem, hogy legyen. De nem is tarthatom titokban tovább, mert a szerelmem már bemutatott minden rokonának, és egyre gyakrabban kéri ezt számon tőlem is, és már azt is feltételezi, hogy talán szégyellem őt. Mit mondjak a szüleimnek, mivel adjam elő ezt, hogy ne vágják a fejemhez, hogy ezt nagyon rosszul csináltam?

2014. aug. 31. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Én sose bánnám ha a fiam idősebb nővel jönne össze. Ő dolga, inkább mint valami csitrivel, aki csak átvágja és még baszni sem tud.
2014. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Mi vaaaan? Gerontofiliás vagy? Fordulj orvoshoz.
2014. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Te majd 43, ő meg 63... Hát nem irigyellek, ha ez majd összejön.
2014. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Szíved joga, hogy kivel vagy. Az viszont nem túl korrekt, hogy a párod ennyire erőlteti a bemutatást. Nekem úgy tűnik, szeretné ha minél hamarabb a lehető legjobban elköteleződnél, nehogy meggondold magad és továbbállj. 43 évesen neki diadal, hogy felkeltette a figyelmét egy 23 éves fiúnak, de azt biztosan tudja, hogy te ennél jóval nagyobb ellenkezéssel fogsz találkozni. Mellette nem lehet saját gyereked, és 20 év korkülönbség tényleg gondot okozhat a jövőben, sokaktól hallod majd, hogy vesztegeted az idődet vele. Ha úgy érzed, nem valószínű a közös jövőtök, várj a bemutatással. Otthon úgy is sejteni fogják, hogy jársz valakivel, ha rákérdeznek, őszintén elmondhatod, hogy a nő 43 éves, nem tudod, van-e jövőtök, azért nem mutattad még be nekik. A reakciójukból úgyis olvasni fogsz, hogy szeretnék-e azonnal megismerni, vagy ellenségesek.. az utóbbi esetben akkor változhat a hozzáállásuk, ha hosszú ideig kitartotok egymás mellett. A bemutatás tényleg akkor ajánlott, ha már biztos a kapcsolat, vagy mindkét fél szeretné megismerni a másikat. Gondolom a találkozást meg tudjátok oldani máshol, mint szüleid házában..
2014. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Figyel a saját életeddel azt kezdesz amit akarsz de belegondoltál h mi lesz 10 év múlva ? Te 33 leszel még bőven kapós árú mire ő már elég durván öreg 53 és ez javulni nem fog.


És igazad van ennek nincs jövője.

Szerintem a szüleid ki fognak akadni.

2014. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

23 évesen szerintem korai még 20-30 évekkel előre gondolkodni.

Miért kezdik úgy a legtöbben, hogy gondolj bele mi lesz 30 fényév múlva.

2014. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Most nem bántásból de a szex miatt vagy vele nem ?

Egy 43 éves nő örül mit majom a farkának h van egy 23 éves palija és nem egy korabeli középkorú csávesszel kell együtt epetyelnie.


Meg mondom mé gondolom ezt mer anno apámnak is volt egy ilyen időszak az életébe, és ö azt állította h az a 10 év volt élete legboldogabb időszaka. Itt ő a szexre gondolt első sorban de am ezt mondta is nekem.



Szerintem 20-n éveseket is simán megkaphatnál de te tod.

2014. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%

Sajnos rengeteg pedo-hajlamú nő csábítgat el manapság fiatal fiúkákat, mert nem találnak a koruknak megfelelő pasast maguknak, meg az olyan "divatos".

Te viszont nem tudom, hogy hogyan akarsz egy anyád korú nőt hazavinni??!

(Amúgy azt sem értem, hogy 20 évesen miért nem a 18 éves lányokat hajtod, és hogyan tudsz egyáltalán rágerjedni egy középkorú nyanyára??!)

2014. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%

Nekünk simán elmondtad. Nekik miért másabb?

Fél éve elhallgatod előttük a kapcsolatodat?

:-o

Nem tudják, hogy szerelmes vagy?

Ez nagy hátrány.

Ha tudnák, miylen jó Neked, és mennyire szeretitek egymást, nem érdekelné őket, hogy hány éves!

Egyébként biztos látják Rajtad a változást!!!:)

2014. szept. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
Tapasztalatot szerezni jó, csak nehogy majd a gyerekeit is neked kelljen eltartani.
2014. szept. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!