Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha a szüleim...

Mit tegyek, ha a szüleim szerint egy "genetikai selejt" vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában a szüleim rendkívül lenézőek velem szemben, pedig szerintem egyáltalán nincs okuk rá... Felvettek a városunk legjobb gimijének egyik legerősebb szakára, dobogós lettem több regionális versenyen, meglett 8. végére a középfokú nyelvvizsgám, de még is úgy bánnak velem, mintha egy mihaszna lógós kölyök lennék, aki legfeljebb az utcaseprői állásra pályázhat... Szerintetek mit tegyek, vagy a szüleimnek van igazuk?

2014. aug. 21. 22:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát... régebben is csinálták, csak nem ilyen feltűnően... Akkor még

megdicsértek, ha hazahoztam valamilyen szép eredményt, de mostmár csak azt mondják, hogy "Ok", vagy, hogy "Rendben". Ha eseményhez/ időponthoz kellene kötnöm a "drámai változásukat", akkor azt kb. a "továbbtanulásos hajsza elejére", tehát tavaly( 7.-és voltam) elejére tenném... Köszi az eddigi válaszokat! :)

2014. aug. 22. 10:27
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
Tudom, hogy nagyon nehéz a megfelelési kényszert leküzdeni, de próbáld meg. Én 30 felett jöttem rá, hogy hiába hajtok apám dicséretére, a csillagot lehozhatom az égről, akkor se kapom meg. Ne várj ilyen sokáig, engedd el azt a késztetést, hogy a saját értékedet a mások visszajelzéseihez kötöd. Te tudod mennyit érsz, és ez elég. Valójában egyáltalán nem számít ki mit mond, vagy gondol rólad.
2014. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia, jobb lett a helyzet azóta? Sikerült beszélgetni a szüleiddel, őszintén?
2014. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szia! Talán egy picit :) Majd most, az elkövetkezendő tanévben megpróbálok minél jobban teljesíteni, hátha úgy alábbhagynak az ócsárlásommal :))) Jah, és köszi a válaszokat!
2014. aug. 30. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!