Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyám szerint totál selejt...

Bátyám szerint totál selejt vagyok meg a párom is. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval,albérletben élek,van állásom,érettségim és szakmám.párom tíz évvel idősebb és elvált,van egy tündéri kicsi lánya aki a volt feleségénél maradt.


Szóval,bátyám szerint,aki a barátnőjével él én selejtes vagyok,mert nem mentem még egyetemre(tervezem munka mellett,de egyelőre nincs rá keret),meg azért,mert az előző kapcsolatom három év után tönkrement,mostani párom meg elvált és van némi adóssága ebből adódóan.


Nem befolyásolja a véleménye a választásom,kíváncsi volnék,hogy valóban ennyire végletesen lúzer vagyok-e.

21l


2013. jún. 20. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem vagy az.
2013. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legalább te teszel valamit le az asztalra és még a párod is támogatod. Vajon ő elmondhatja ezeket magáról?
2013. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy selejt, párod sem. Az emberségnek, intelligenciának, nem a diploma, és nem a bankbetét a mérője.
2013. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért vagy selejt? Mert nincs diplomád? A diplomától nem leszel jobb embe, mint amilyen most vagy. Vagy mert egy olyan férfit szeretsz, akinek gyereke van? Inkább a bátyád a selejt, hogy ilyet mond neked és abban méri azt, hogy milyen ember vagy, hogy van-e diplomád:-(. Ne foglalkozz vele. Legyél boldog, az a fontos.
2013. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elég érdekes világlátása lehet a bátyádnak. Mást nem is nagyon tudok mondani. Nem tartalak lúzernek. De a bátyádat sajnálom.
2013. jún. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az egész családom szerint a férjem, és én is a te szavaiddal élve selejtek vagyunk, mert megelégszünk azzal, amink van, és nem harácsolunk. Közben azt látom, hogy ők meg csak futnak a pénz után, a húgom gyerekére mindenki vigyáz, egyedül ő nem, és nem boldogok. Mi is dolgozunk, de a családdal is vagyunk, nem omlik össze a világ, ha kevesebb pénzünk van, és nem is öljük egymást ez miatt. Igaz, nincsenek márkás holmijaink, nem lakunk olyan szép házban mint ők, de szeretjük egymást, és szeretünk egymással lenni. Ha lúzerek vagyunk, ám legyen, de minket nem a pénz éltet.
2013. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi!sajnos szerinte elhasznált emberrel vagyok és nem akarja megismerni sem,mondván"ismeri ezt a fajtát"...azért fáj kissé,na.
2013. jún. 21. 11:01
 8/11 anonim ***** válasza:

"szerinte elhasznált emberrel vagyok és nem akarja megismerni sem"

Ez alapján a bátyád a gáz, de nagyon!

Elhiszem, hogy rosszul esik, amit mond, de ne foglalkozz vele. Én a helyedben nagyon minimálisra korlátoznám az érintkezést a bátyámmal.

2013. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném tőle, hogy a barátnője szűz? Ha nem akkor pedig vigyorogva mondanám, hogy ezek az elhasznált lányok
2013. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudom ő vette el a barátnője szüzességét,lassan négy éve vannak együtt.na mindegy is,ez van,de nem volt jó ilyet hallani...
2013. jún. 21. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!