Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is olyan nagy...

Szerintetek is olyan nagy bűn, hogy 16 évesen van barátom? Mert a szüleim szerint igen.

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy nagyon kedves, megnevelt, udvarias fiút, aki 20 éves. Már hónapok óta barátok vagyunk, de pár napja elkezdtünk járni. Mikor megkérdezett, hogy szeretnék-e vele járni, én elmondtam neki, hogy 17-18 éves koromig nem szeretnék lefeküdni senkivel, de ő így is beleegyezett. Elmondtam szüleimnek (ő az első barátom), nagyon kiakadtak, folyton azt hajtogatják hogy még kicsi vagyok ehhez, leghamarabb csak 18 éves koromba lehet barátom. Nem bíznak meg bennem, azt hiszik hogy már első alkalommal lefeküdnék vele, pedig nincs így. Jótanuló vagyok, itthon is szoktam segíteni, nem járok el bulizni. Megértem hogy féltenek, de azért mert ők már 14 évesen élték az életüket, és úgy gondolják hogy ez bűn. Mikor ez csak ártatlan szerelem. Anya is ideges, de nem annyira mint apa. Mit tegyek? Szerintetek is igazuk van abban hogy ez bűn és eltiltanak? Szülők, ti a lányotoknak kb hány éves korában engednétek meg hogy legyen barátja? A válaszokat előre is köszönöm!
2014. aug. 21. 22:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 vagyok, nem volt még barátom, de nem látok a szüleimtől efféle passzivitást. Sőt sokszor beszélgetünk fúkról, de ők tudják, hogy felelősségteljes vagyok annyira, hogy ne feküdjek össze mindenkivel. Pedig nem mai tyúkok már. (Értsd 40 fölött vannak jócskán) Természetesen féltenek, biztos nem akarják, hogy kiéld magad 16 évesen, lehet, ők is megbánták azt, hogy 14 évesen már a saját utukat járták. Beszélgess velük, győzd meg őket, hogy igenis bízhatnak benned és a barátodban, mutasd be őt is. Előbb utóbb elfogadják, még ha dacolnak is.
2014. aug. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 mi a fene ***** válasza:
Alegrosszabb amit tehetnek a szüleid, a tiltás. Te tarts be amit igértél, tanulás stb. és megbékélnek. Ha megtörténik a dolog, remélem a barátod körültekintő lesz és vigyáz rád. Rögtön azt se kell elmondani, akkor elmúlik az intimitás a varázs. Ha komoly a dolog, mostmár lesz olyan, ami csak kettőtökre tartozik, és akkor nagyon boldog lehetsz.
2014. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
HALÁLOS BŰN.na ne.a legtobb ember mart 14 eves koratol pasizik meg csajozik.bocs de anyadek telleg levannak maradva
2015. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!