Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek, hogy reagálna...

Szerintetek, hogy reagálna apukám, ha elmondanám, hogy vadászni akarok?

Figyelt kérdés

Nekem is van kisállatom, de mostanában annyi harag jön belém, hogy ki kéne dolgozzam. Jó, tudom nem az állatokon kéne, de mégis ki szeretném próbálni. Talán nagyapámtól örökölhettem.

Szeretem az állatokat, de a vadállatokkal már másképp állok.

Szerintetek hogy reagálna erre apám?


2014. aug. 1. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor itt kéne leállítanod magad, mert egy vadászat nem szólhat arról, hogy állatokra lövöldözöl, mert ki kell, hogy add a haragod. Szerintem menjél fussál egyet.
2014. aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A vadászat pont nem erről szól, ilyen szöveggel még a fegyverviselési engedélyt sem adnák meg. Szerezz be egy boxzsákot inkább.
2014. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy jó erősen beléd karolna és a pszichiáterig meg sem állna veled. Még nem késő.
2014. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Apud elgondolkodna, hogy hol rontotta el.
2014. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

A haragot, feszültséget nem úgy kell kiengedni, hogy össze-vissza lövöldözöl az erdőben mindenre, ami mozog.


Remélem elbeszélget veled erről az apád.

2014. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Egy ismerosom evek ota ezzel foglalkozik, nagyon sok penzebe kerultek a vizsgak es az engedelyen ami evente 2 vadra terjed ki. Van, hogy egy szarvast napokig kovetnek, gyalog, ha fagy van akkor ugy ha 40 fok van akkor ugy. Eleg tokos vagy hozza?
2014. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Én pofán vágnálak te barbár ősember szint.Gyenge,gyáva szar dolognak tartom védtelen,puska nélküli állatokra lövöldözni,amikből úgy sincs már sok,bárki bármit mondd,tőlünk,csak a háziállatok és a haszonállatok vannak biztonságban fajfenntartásilag,mert mindig csak azt nézzük minek van haszna a számunkra.

Menj karatézni inkább!

2014. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vadállatokat azért lőnek ki mert betegek/túlszaporodnak, nem azért, mert valami hülye ideges.
2014. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!