Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg, hogy terhes...

Hogy mondjam meg, hogy terhes vagyok és végleg külföldre költözöm?

Figyelt kérdés

A baj az, hogy a szüleim (vagyis inkább apa) nem kedvelik a barátomat. Azt hittem, idővel javul a helyzet, de az évek során csak rosszabb lett.

Ez nem a barátom hibája, az apám elég előítéletes a tehetősebb, gazdag emberekkel és az sem tetszett neki, hogy a barátom külföldi. Mindenbe belekötött, hogy mégis hogy öltözködik, olyan, mint egy b..i (csak mert ad magára és nem melegítőben járkál), kritizált mindent vele kapcsolatba, még az is baj volt, hogy mik a hobbijai.

Legközelebb augusztusban megyünk haza, a húgaim szülinapjára. Nem tudom, hogy jobb lenne-e előtte megmondani telefonon, vagy esetleg levélben küldjek uh képeket, vagy mondjuk el ott esetleg és akkor lehet, hogy nem lesz túl örömteli a reakciójuk.


Így is sokat vagyok a barátommal külföldön, de ezután végleg hozzáköltözöm. Ezt is nehezen viselik, mert "miért nem tudunk telefonon beszélni"... De felnőttem és ezt el kell fogadniuk.


2014. júl. 22. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Skype-on tudtok beszélni,akár húgaid segítségével?

Ha igen, én ott küldenék képet, mert látnám a reakciót, de hemer pontot lehet tenni az esetleges viták végére. hány éves vagy amúgy? Mert nem mindegy, h 17 vagy 25

2014. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Hát az roppant figyelmes lenne tőled, ha nem a húgod szülinapi buliját tennéd tönkre, nem gondolod..?
2014. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Nem mindegy, hogy melyik ország állampolgára? Nem mindegy, hogy feleségül vesz-e, vagy csak együtt akar veled élni?

Még itthon is jó meggondolni az ilyen szitut, de külföldre költözés esetén nagyon fontos. Ha kiköltözöl, szülsz, akkor teljesen ki leszel szolgáltatva a férfinek. Ha baj van, nem tudsz hazajönni stb.

2014. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Skypon nem szeretek velük beszélgetni, mert nagyon lassú a netjük és csak akadozik velük az egész beszélgetés, semmi értelme nem lenne sajnos.

21 éves vagyok.


Nem akarom tönkretenni a szülinapjukat, de egyszer meg kell tudnia a családomnak is. Vagy akkor tudják meg, vagy pedig lehet, hogy csak Karácsonykor, ha tényleg személyesen szeretnénk közölni (elég zsúfolt az életünk).


Kettős állampolgár (brit-orosz), feleségül vesz majd, de csak a baba születése után (én szeretném így).

Elég sokszor átgondoltuk már ezt, a kapcsolatunkat is és biztosak vagyunk magunkban, a másikban is bízunk. Így is kiszolgáltatott vagyok neki (ő tart el, én nekem nincs keresetem), de ezzel sosem élt vissza.

2014. júl. 22. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:
a szülinap után mondanám el
2014. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!