Durva lenne nagyon ha anyát bezárnám a szobába hogy nézzen meg egy nagyon jó filmet?
Figyelt kérdés
Túlságosan feszült, és kikapcsolódás kellene neki, de egyszerűen csak azt hajtja, hogy nekem nem kell, nem nézek filmet, hagyjál békén ezzel, meg ilyenek. Mi lenne, ha így tennék? Vagy túl sok?:P2014. júl. 18. 20:57
11/11 anonim válasza:
Szerintem önmagában a bezárás nem elég, a teljes ellazulás érdekében kötözd le egy székre, tégy egy rongyot a szájába és peckeld ki a szemét is!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!