Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ha anyám...

Szerintetek normális ha anyám élettársa 10 évnyi rezsit ki akar velem fizettetni?

Figyelt kérdés
12 éves koromtól 22 éves koromig éltem velük, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Anyum élettársa kitalálta, hogy MINDENT fizessek vissza amit az alatt az idő alatt kaptam mert az nekik jár
2014. jún. 30. 17:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy ha jogosnak érzi próbálja meg kiperelni belőled... Csodálkoznék ha megpróbálná.
2014. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nehogy kifizesd neki! Minek választott ez amúgy gyerekes nőt?
2014. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg hogy rendben, állsz elébe a bírósági procedúrának és kifizeted amit megítélnek. Valószínűleg üres fenyegetés, hátha betojsz és fizetsz.

Ha ezzel mégis megjelenne a bíróságon úgy röhögik ki, mint a szél. Eleve 18 éves korodig kötelessége anyukádnak ellátni, de utána is még. Ez egy blöff, ha pedig mégsem, akkor egy percig se aggódj, pereljen be.

2014. júl. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim sem piskóták, de mindig elcsodálkozok, ha feljövök ide egy-egy kérdést elolvasva.


Ha az én lányom lennél, s ilyet mondana az élettársam azt hiszem olyan pofont kapna, hogy pillanatragasztó sem fogná össze....

2014. júl. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Röhögj a képébe.Ilyent meg sem kell hallani.Jól írta itt valaki,járni jár a pofája.Más nem.Én kiszedném a szájából a bélést ha az én gyerekemnek ilyent merne mondani a párom.
2014. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Egy nagy rücskös lóf.asz jár neki, nem pénz. És ezt meg is mondhatod neki. Milyen jogon jön ehhez, hogy ilyeneket követeljen? Kié a lakás? Ha anyudé, akkor végképp fogja be a pofáját. Ha az övé, akkor is röhögj a képébe, ahogy az előttem író tanácsolta és mutasd be a középső ujjad.

Mire kéne neki a pénz? K.urvázásra vagy kocsmázni? :D

2014. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!