Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ha anyám...

Szerintetek normális ha anyám élettársa 10 évnyi rezsit ki akar velem fizettetni?

Figyelt kérdés
12 éves koromtól 22 éves koromig éltem velük, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Anyum élettársa kitalálta, hogy MINDENT fizessek vissza amit az alatt az idő alatt kaptam mert az nekik jár
2014. jún. 30. 17:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
És anyukád támogatja ebben? Mert akkor a középső ujjamat mutatnám, és többet feléjük se néznék.
2014. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem mondta volna ezt, úgy szájba vertem volna, hogy a fogai nem maradnak a helyén. Mi az, hogy fizesd ki az elmúlt 12 évet? Gyerekként hogy tudtál volna pénzt keresni? Meg most miből tudnád? Ha anyád is ezt akarja, akkor menjen a fracba Ő is.
2014. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
A meg a ku*va annya az jar neki!!!!!! Jelentsd fel mert ez nem normalis kis koru voltal kotelesseguk volt eltartani teged!!!!! Ez igy nagyon nem helyes!! Edesanyad mit szol ehhez??
2014. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Jár nekik a nagy fszt! Legfeljebb 18-22, mert akkor már felnőtt vagy, önálló kereseted is lehet.


Amúgy én nagyot nevetnék, ha ilyennel előállna a mostohám (kinézem belőle), vagy ha az élettársam ilyet mondana a gyerekemnek.

Komolyan, hol él az az ember? Csak azért csinálja, mert

a) nem vagy édes gyermeke

b) primitív, és akkor is mondaná, ha a sajátja lennél

2014. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg a k. anyját


egyáltalán nem normális... amúgy anyád mit szólt ehhez? nem csodálkozott rá, hogy mekkora gyökérrel él együtt?

2014. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%

Az egyetlen, ami jár, az a szája.

Az én apám is szokott ilyen szöveggel dobálózni annak idején, le is léptem onnan inkább.

2014. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Anyád élettársától kérdezd már meg, hogy neki mi köze a dologhoz. Anyád köteles téged adott életkorodig eltartani, ebbe az élettársának semmi beleszólása nincs. Azt is kérdezd meg, hogy milyen jogcímen járna neki.
2014. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Első körben kérd be a számlákat, hátha van olyan síkjhülye, hogy meg is keresi;) Mellesleg még akkor is öt év után elévülne, arról az apróságról nem beszélve, hogy jogalapjuk sincs ilyesmire.
2014. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben te pedig követeld vissza 12 év családi pótlékot, mert abból kellett volna hogy fedezzék a rezsidet.... :)
2014. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
ez egyaltalan nem normalis.milyen hulyeseg ez.erdekes hogy nemanyukad talalta ki hanem a pasija.neki mi koze hozza???mar bocs de anyukad meg idiota ha hallgat ra
2014. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!