Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy beszéljem meg anyukámmal?

Hogy beszéljem meg anyukámmal?

Figyelt kérdés
Őszinte akartam vele lenni,ezért elmondtam neki hogy lefeküdtem a barátommal. 16 éves vagyok. Kicsit korai,de nem bánom azóta sem. Eltiltott a barátomtól.
2014. jún. 8. 19:29
1 2
 11/13 Kiyoko22 ***** válasza:
0%
Legyünk őszinték, te még nem vagy érett ilyesmihez, de persze a szerelem mindenre képes. Édesanyád csak aggódik miattad és félt és persze nem akarja, hogy a óz ő kislánya hirtelen egy nő legyen (de ez érthető is). Mindenképp becsületes, hogy vallottál neki, de meg kell értened az ő nézőpontját, hisz te vagy a szeme fénye aki ilyen fontos dolgokon ment át és ez rémisztő az ő szemszögéből. Ha látja rajtad, hogy mennyire szereted és ragaszkodsz hozzá (persze ehhez a fiú személyisége is beleszól) akkor talán megenyhülne. Mindenesetre sok sikert ;)
2014. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%

en is fel ev utan fekudtem le az elsovel... 2 evig voltunk egyutt... epp elakartuk mondani hogy megtortent de anyukam hamarabb benyitott ( nem volt otthon csak haza jott halkan....) es hat...... amikor meglatott akkor ossze vissza vert engem is es az akkori baratomat is ugy hogy bepisiltem..... haragudott sokaig,de aztan adott egy zacsko ovszert ( volt vagy 100 db....) elmondott mindent...

Amugy ezt mondanam anyukamnak: Anyu: egyszer igy is ugy is elfogom vesziteni,fel eve egyutt vagyunk azert adtam neki azt amibol csak egy van mert szeretjuk egymast... valahogy igy mondanam... ja es az eltiltas: inkabb otthon mint egy bokorban

2014. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mondd el neki hogy szerelemből volt..és hogy nem várhattál volna örökké..mond meg szépen hogy ha eltilt titokba fogtok talalkozni es ha nem enged a közelebe elszöksz..elöbb utobb meg fogjak engedni hogy talalkozzatok maskulonben elveszitik a lanyukat..
2014. júl. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!