Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy beszéljem meg anyukámmal?

Hogy beszéljem meg anyukámmal?

Figyelt kérdés
Őszinte akartam vele lenni,ezért elmondtam neki hogy lefeküdtem a barátommal. 16 éves vagyok. Kicsit korai,de nem bánom azóta sem. Eltiltott a barátomtól.
2014. jún. 8. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

és el is tudott tiltani tőle? mert engem nem tudna, találkoznék vele titokban!


mondd meg neki, hogy szereted, úgy érzeted, hogy eljött az ideje, nem kell aggódnia nem lesz unoka még (remélhetőleg)és mindennek vége lesz egyszer még a szüzességnek is!

2014. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám neki, hogy mától nem a bizalmasom.
2014. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
0%

Adj neki virágot és pénzt, de előbb kért meg.

-Anya adok neked pénzt,meg virágot!

-Köszi!

-de csak akor ha mehetek a barátomhoz!

-addig ninc money és virág.

2014. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Eltud,mert itt a nyár és én kollégista vagyok.
2014. jún. 8. 19:41
 5/13 anonim válasza:

Mennyi idő elteltével feküdtél le vele?? Mert nem lehet,hogy túl korai volt, és ezért nem tetszett neki?

Amúgy őszinte és szép dolog volt,hogy elmondtad neki. Attól független,hogy ezzel bajt csináltál magad köré.

2014. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
6 hónap után.
2014. jún. 8. 19:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én anyám meg akart verni, mert 16 évesen szeretkeztem a barátommal... Szerintem várj egy kis idôt, aztán hozd fel neki a témát. :) Ez a felnõtté válás velejárója, talán csak fél, hogy hamarossan elveszít.
2014. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az enyém is megvert...
2014. jún. 8. 20:03
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom, hogy ilyen anyukád van. Én 15 voltam és kevesebb idő után feküdtem le az első szerelmemmel (lehet h korai volt, én azóta se érzem annak). Rá 2-3 napra elmondtam anyámnak, ő meg higgadtan reagált, mondta h azért menjünk el a nőgyógyászhoz. És ennyi volt. Ezentúl sosem akadékoskodtak, ha együtt akartunk aludni. Nem tudom nálatok mi lehet a megoldás... Egy hosszú beszélgetés. Próbáld meg elmagyarázni anyukádnak. Nekem pl anyukám se volt sokkal több 16nál az elsőnél, ezért jobban megértette.
2014. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hàt én is sajnálom. Ő 17 volt .
2014. jún. 8. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!