Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu nem szeret. Miért csinálj...

Anyu nem szeret. Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Mindig rak a salátába tojást, pedig tudja hogy nem szeretem! Most után? költözzek el? esetleg fenyegessem meg? bürühühü segítég.

2014. máj. 21. 09:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nyár végén tervezünk összeköltözni barátommal. Addig valahogy csak kibírom.
2014. máj. 21. 09:54
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Basszus! Azt hittem 13 év körüli lehetsz
2014. máj. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem, 22
2014. máj. 21. 10:01
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél rá büszke! Letagadhatnál a gondolkodásod alapján vagy 10 évet.


Amúgy 22 évesen el kellett volna jutnod odáig, hogy az elkészített salátát két tálba teszed amikor kész van, így a tojás csak az egyikbe kerül bele.

Ehhez persze gondolkodni kellene, ami úgy tűnik nem nagyon megy.

2014. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ha te mondod. Nem is lenne rossz 12 évesnek lenni. Bár akkor lehet még megint egy 10 évig elrontaná a salátámat.
2014. máj. 21. 10:14
 16/20 anonim ***** válasza:
Engem sem szeret az enyém,de örülnék,ha csak ebben nyilvánulna meg.Soha nem kérdezi meg mi van velem,suliban,gyakorlaton,ha beszélek hozzá nem figyel rám,ha mutatni akarok valamit,ami számomra érdekes,akkor azt mondja hagyjam békén a fenébe...Soha nem dicsér meg,nem mondja,hogy ügyes vagyok,akármit is csináltam,nem veszi semmibe,csak piszkálni tud mindennel.Nem érzem magam itthon jól,de elköltözni nem tudok még,suli miatt.
2014. máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

16. Ezt sajnálattal hallom. Szerencsére eddig az életben minden nehézséggel sikerült megküzdenem/iskola,munkahely,pár stb./ és perpill a salátám a legnagyobb gond.


Valami biztos őt is frusztrálja. Próbáltál rákérdezni nála?

2014. máj. 21. 10:18
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ugyanabban a cipőben járok, mint a Kérdező, csak sokkal előrehaladottabb szakaszban vagyok. Eddig csak sejtettem, hogy ok nélkül piszkál és keresztbe tesz nekem és a bátyámat mindig védi, már évtizedek óta, de az utóbbi hónapokban viták hevében ő maga árulta el, hogy csak eszköz gyerek vagyok számára és apámat akarta volna velem megfogni, mert már akkor rossz volt a házasságuk. Már rég elköltöztem, de még mindig piszkál, azt a levegőt is ki akarja velem fizettetni, amit a házon belül szívok be (évekig fizettem: villany, víz és internet-telefon számlákat, bizonyítottan). Ezt hívják annak a sajnálatos szitunak, amikor a funkció gyerek nem tölti be küldetését (apámat nem tudta velem megfogni) és a szülő emiatt végtelenül haragszik rá.
2014. máj. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ez elég durva, még szerencse hogy sikerült elköltöznöd. Azt tudom hogy sok "anya" így próbált meg férfit magház láncolni, de azt hittem egy idő után ez az érzés elmúlik a gyerekkel szemben miután mégis csak a saját vére. És te még tartod vele a kapcsolatot? Vagy leginkább ő tartja veled hogy cseszegessen?
2014. máj. 21. 10:32
 20/20 anonim ***** válasza:
49%
A gyámügynél kezdjed. Valakit nyilván ki fognak küldeni, és ha szerencséd van, az illető lefordul a székről, amikor a tojásos salátára kerül a sor. Onnan aztán nyert ügyed van, hiszen senki sem várhatja el, hogy ilyen sanyarú körülmények közt kelljen felcseperedned.
2014. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!