Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anya-fia nemi erőszak...

Az anya-fia nemi erőszak miért számít tabutémának?

Figyelt kérdés

Ha egy apa molesztálja lányát, azt kibeszéli. Ez helyén is van. De amikor egy nő zaklatja a fiát akkor azt miért számít tabunak? Sőt, már olyat is hallottam, hogy még az áldozatnak örülnie kell, ha az anyuci jó csajszi.

VAN ENNEK BÁRMI ÉRTELME????


2014. máj. 20. 07:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
13%

"Szerintem nők azért sokkal ritkábban tesznek ilyet, sztereotípiák ide vagy oda"


Látod kérdező az ilyen vélemények miatt!


Majd ha nálunk is megkapnák a nők azt a 15 évet tetteikért, mint modjuk az USA-ban, akkor itt is több nő lenne börtönben.


Vegyél két hasonló bűncselekmény típust és nézz utána milyen büntetést kapnak a férfiak és milyen "büntetést" a nők.


Mert hát ők mégis csak gyenge nők, ha agyon szúrták is a férjüket, meg ölték a gyereküket.

2014. máj. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
7%

Milyen érdekes!


Nem rontottak rá a szokásos női kommentelők a kérdésre, hogy ők is legalább annyit, de inkább többet követelnek, mint amennyit a férfiak kapnak!!!

2014. máj. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
33%
Igen azok a női kommentelők :)
2014. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%

Válasszuk szét, mire válaszolhatnak a női kommentelők és a férfi kommentelők!! :) Vagy majd írd ki a kérdéseidet mondjuk autóverseny vagy kocsmázás kategóriában, ha van ilyen, ott biztos kevés nő lesz! Csúnya nénik, duzz.


Szerintem szexuális bűncselekmények terén, és nemcsak arról beszélek, amik ki is derülnek, messze a férfiak vezetnek. És valószínűleg a legtöbb egyéb bűncselekményben is. Ezen sajnos az se változtat, ha lepontozással próbálod levezetni az emiatt érzett agressziódat.


Ettől még semmivel sem kisebb bűn az, ha egy nő követi el ugyanezt. És ha egy nő szexuálisan molesztálja a gyerekét, az hihtetelenül okádék dolog, ugyanúgy ivartalanítanám, mint férfitársait.

2014. máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem tabu, csak ritkább...mármint egy férfit nehezemm megerőszakolnia egy nőnek, a fizikai sajátosságok miatt.

Bár gye a molesztálás nem feltétlenül csak a nemi aktust jelenti..

Viszont nem régen volt téma, hogy a fiú erőszakolta meg az anyját..


Plusz ami történik, nehezebben derül ki, szerintem egy fiú könnyebben titkolja el, ha ilyen történik vele..

Tehát nem feltétlenül tabu, csak nem derül ki, ahogy sok apa, lánya, anya lánya molesztálás sem.


"Az örülnie kelleene" véleményűeket amúgy legszívesebben lecsapnám, vagy megérdemelne, hogy ő éljen át ilyeneket..



Szerintem a felvetésed alapjaival van baj, mert nem igaz.

A viszont tény, hogy a nők ritkábban buknak le bűncselekémyekkel, egyreszt keveseb is van, mert hagyják a ffiakat "kibontakozni"

Jobban félbek a bezártságtól szerintem. Plusz ugye ritkább az olyan erőszakos bűncselekmény, ami miatt lebuknának..

Pl egy férfi felfüggesztetttet kapakkor hamarabb lecsukjak, mert összeverekedett, a nők ilyenkor tudják tartani magukat, és nem mennek neki a msiknak..

Ez egyszerű nemi sajátosság.

Egyébkent nem értek ele egyet, hogy ha ugyanazért a cselekedetért más büntetést kap csak azért mert nő..

A csecsemőgyilkossáokat más kategőriába sorolom.. Nem kisebb bűn, de hormonálisan annyira megborulnak a nők, hogy kb beszámíthatatlanokká is válhatnak átmenetileg..

Akár az allatvilágban, ahol az anyamacska megeszi a kölykeit..


Pl a barátnőm kórházba is került, mert volt aki felismerje mekkora a baj.. Mesélte, hogy meg tudta volna ölni a gyerekét csak hagyja abba a bőkést.. Szinte sikítófrászt kapott tőle...közben a tiszta pillanataiban bűntudata volt,hogy szar anya...

2 hét kőrház, kezelés, sok sok pszichiáter, győgyszert csak nyugtatőt kapott, enyhét( még fejhette is a tejét, a győgyszer bevétel előtt)

És ennyi pihitől átbeszéléstől minden gyógyszer nélkül kiegyensúlyozott anya lett..

Tehát ezt egy kicsit másképpen ítélem meg.

2014. máj. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
7%

"Tehát ezt egy kicsit másképpen ítélem meg" Sok beszédnek, sok az alja!!! De végül kibukik a lényeg!


"Tehát ezt egy kicsit másképpen ítélem meg"


Hát ez itt a baj kedves kommentelő!!!

2014. máj. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
86%

na jó asszem én eddig olvastam ezt a topicot

korlátolt dolognak tartom a nemek harcát, és korlátolt embereknek való

ez egy kérdezős oldal, észre kellene venni, hogy a kérdező sem erre volt kíváncsi

értelme sincsen, mert kellene ehhez némi alapvető intelligencia, hogy beszélgetni lehessen ilyesmiről, vannak, akikkel lehet, itt a jelenlegi társasággal nem


további jó fröcsögést kívánok, pá

2014. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Nincs semmi gond a kérdés alapjaival, de azt elfelejtsd, hogy egy nő akkoris felnyomhatja nem erőszakért a férfit ha valójában nem történt ilyen, de utólag megbánta dolgot, mert hát "kivel feküdtem én le!?"-elv miatt bűntudata van.


CSBNE esetén szerintem azért nem szólnak senkinek, mwrt félne, hogy nem hinnék el nekik.

2014. máj. 20. 09:32
 19/29 anonim ***** válasza:
6%
A legmesszebb menokig elitelem...anya fia vagy apa lanya semmilyen korulmenyek kozott nem elfogadott es beteges dolog..Allitolag vannak cigany csaladok ahol az duvik nem tudom mi igaz csak mende monda mert allitolag van olyan visszamaradt cigany nep ahol az apa vezeti be a lanyat a nemi elet rejtelmeibe eloszor es persze az anyuka neveli ki a dugas rejtelmeit afiaian amikor arra erettek leszenk..hat en nem tudom de egy erkolcstelen ferto mert verfertozes merul fel azonnal...En magam is megvetem mert amultkor is nem jutottam kozel egy hetig semmi pajzan dologhoz nem sexeztem es magamra fanyalodtam..hat duma ide vagy oda magamoz nyulatm ez is csunay gyarlo dolog ez sem helyes de elfogadott igy utoilag bocsanatos mert feltunes nelkul masok beavatasa nelkul magam inteztem el a szekszualis igenyem kielegiteset de azt hogy ez csaladon belul apa es lanya vagy forditva anya es fia tegey bunntetendo kell hogy legyen...(utolag en is ra csaptam a kezemre hogy te allat megrontod magad vezekelesbol 3 Miatyankot azonnal) De a leneyg hogy tarsadalom szigoraval kell fel lepni a csaladon beleuli fajtalansagok miatt Punktumm igy van teccik vagy nem hogy hajnali der csipje meg a herezacskojat annak a apanak aki fajtalankodik a lanyaval.es az anyuka sem bujhatnak le ha fajtalankodnak a fiucskajukkal es a radai rossebb birtokolja a nemiszervukete hogy ha erre fanyalodnak!!
2014. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
11%

"további jó fröcsögést kívánok, pá"


Megjött 82%-os, mindenkinél felsőbbrendü "hölgy"!



Köszönjük néked, hogy méltóztattál leereszkedni közénk!!!


Na, Pá:-)))

2014. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!