Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg anyának,...

Hogyan mondjam meg anyának, hogy apához szeretnék költözni?

Figyelt kérdés
Nincs túl jó viszonyom anyával, szinte mindennap veszekedünk. Sokkal apásabb vagyok. De szeretem anyát és nem akarom megbántani. Nem akarom a öccsémmel egyedül hagyni, hiszen rengetegszer én vigyázok rá és akkor nem tudnék neki segíteni. De nem szeretnék így élni. Elegem van a folytonos vitákból és üvöltözésből és abból ha bármi rossz én vagyok a hibás.
2014. máj. 17. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól, hogy hány éves vagy, milyen a viszonyod édesapáddal. Legjobb lenne ha a szüleidel együtt, nem külön-külön, beszélnétek meg a problémádat, próbálnátok megoldást találni.
2014. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miért üvőltözik?csak úgy ok nélkül nem igen szoktak
2014. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De szoktak egyes anyák még ütni is ok nélkül nem csak üvöltözni!
2014. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Néha teljesen ok nélkül beszél hangosabban a kelleténél, de van amikor egy rosszul elmosott edény miatt zeng tőle az egész ház. Persze valamikor okkal oszt ki azzal semmi baj nincs, hiszen érthető oka van. Múltkor azért üvöltözött velem egy órát mert 10 perccel később értem haza egyik barátnőmtől(aki két utcányira lakik tőlünk).
2014. máj. 17. 18:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Rajtad vezeti le a frusztrációit sajnos. Szerintem is kellene egy beszélgetés, ahol elmondod ezeket a problémákat, legyen veled türelmesebb, stb. Ha ez sem használ, akkor dobd be a költözés témát, hátha megijed és változtat.
2014. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább próbáld meg megbeszélni vele.Nekem biztos össze törne a szívem,de szerintem neki is ha elköltöznél...
2014. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyszer-kétszer veszekedések alkalmával volt, hogy közölte ha nem tetszik valami költözzek apámhoz, de akkor se őt se az öcsémet sem a nagyiékat nem látom többet az életbe, és minden kapcsolatot megszakít velem.
2014. máj. 17. 21:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Bátran, nem félve.
2014. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt nem ő dönti el, hogy láthatod-e a családtagjaidat.
2014. máj. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!