Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elkeseredett vagyok nagyon?...

Elkeseredett vagyok nagyon? Kihasznált? Kimutatta foga fehérjét? Vagy csak rám akarja erőltetni a saját akaratát?

Figyelt kérdés

Elköltöztem itthonról, egy nagyon komolynak induló kapcsolat miatt.. minden tökéletesen ment, zökkenő mentesen, míg nem egyéb okok miatt úgy kellett döntenem, hogy hazaköltözök. 2 évet éltem távol itthonról. Apukám és exem még kapcsolatunk alatt is üzleti kapcsolatba kerültek egymással. Mikor hazajöttem, egy-két hónapig minden rendben volt, de idővel elfelejtett nekem/nekünk köszönni, nagyszüleimnek össze-vissza hadoválni rólam. Nem beszél velem, épp, hogy fogvégről odavet elém egy hellot.

Nekem másik párkapcsolatom van azóta. Exemmel minden fajta kommunikációt megszakítottam mikor hazaköltöztem, mert nagyon csalódott voltam, nemrégen viszont megbeszéltük, hogy mindkettőnknek kellett ennyi idő, hogy megbékéljünk, így tudunk normális "baráti" kapcsolatot fenntartani, egyébként is kellemetlen volt, hogy idejár hozzánk, (apukám miatt) és akkor vagy inkább elmentem itthonról vagy éppen bezárkóztam szobámba). Nagyon jól tudom, hogy exem csak általam lépett apukámmal üzleti kapcsolatba, ha én nem vagyok, akkor nem tette volna meg. Nagyon haragszom apukámra, és benne is csalódnom kellett, mert ahogy hazaköltöztem és idővel lett más, időről időre eltávolodott tőlem, már köszönni se szeretne nekem/nekünk. Egyelőre kivitelezhetetlen, hogy elköltözzek itthonról.... tudom, hogy igazából nem is tettem fel kérdést, inkább csak panaszkodásnak tűnik... de már az is sokat segített nekem, hogy le tudtam írni.. Ha valakinek van hasonló tapasztalata, vagy eleve már tapasztaltabb és van jó ötlete, kérem ossza meg velem! Sajnos a leülünk és megbeszéljük stratégia nálunk nem működik...



2014. máj. 16. 13:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! :)
2014. máj. 16. 14:40
 12/14 anonim ***** válasza:
Szivesen. Elmondod majd, ha kiderül, mi az a titok, amiért így megváltozott Veled?
2014. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az exed valamit beadott az apudnak, pl hogy nem is azért szakítottatok, hanem valami más miatt? Elég leleményesek a pasik ilyen téren, ő eljátszhatta a mártírt, te meg a gonosz nő vagy, akinek már új párja van, aki könnyen túl tudott lépni a régi kapcsolaton, nem úgy, mint az exnek.
2014. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem értelmetlen amit ír ti vagytok az egysejtűek, hogy nem értitek a magyar nyelvtant az apja nem szól hozzá egy pali miatt, mert most egy másik fiúval van sajnálom, hogy ennyire nyomorék az apád csak gratulálni tudok neki ha én anyám/apám nem beszélne velem ilyen dolog miatt le se köpném..
2015. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!