Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akar most az apám...

Miért akar most az apám lenni? Hogy adjam a tudtára, hogy nincs beleszólása az életembe?

Figyelt kérdés

Két éves voltam, amikor anyáék elváltak. Egy ideig jó volt apával a kapcsolatom, de utána egyre kevesebbet beszéltünk, az utóbbi pár évben csak néhány alkalommal.

Erre most próbál beleszólni a dolgaimba és meglepődik, hogy csak nevetek rajta, mert szánalmas az egész.

Azt mondja, hogy anya nem nevel semmire, nem foglalkozik velem, csak a pénzt adja, nem neki kellene nevelnie, mert az ilyen nő nem anya, fontosabb neki a külsőség és a pénz, luxus, mint a lánya.

Tudom, hogy az anyám nem mintaanya, de én ehhez már hozzászoktam, nem kell senki, aki szabályokat szab és irányítani próbál.


Az utóbbi pár évben már nem is éreztem iránta semmit, olyan, mintha nem is az apám lenne, csak egy idegen.



Mit tegyek, hogy befejezze ezt?


2014. máj. 14. 15:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan már.Mikor kisgyerek voltál leszart,még anyagilag sem támogatott,most meg megjelent?


Csak egy dolog foglalkoztatja,ha öreg lesz,akkor majd te legyél a támasza,csak magára gondol az ilyen patkány.


Nálunk is ez volt,én az anya vagyok.Apucikának,hogy megszültem az volt az első mondata,hogy akkor lesz,aki majd róla öreg korában gondoskodik.Tudod mikor ...


Vannak ilyen apák is,ez is ilyen.


Hogy mit tegyél,hát mondd neki kerek perec.

2014. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!