Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hibáztam anyáknapjával kapcsol...

Hibáztam anyáknapjával kapcsolatban vagy anyám fújja fel?

Figyelt kérdés

Mindig vettem neki virágot vagy csokit. De mostanában fogyózik, virág pedig rengeteg van, állandóan vesz. Nem tudtam milyet vegyek. Ezért mondtam neki, hogy ha elmegyünk vásárolni, majd kint, a virágosnál választ egyet.

Ezen õ felháborodott, hogy ennyire sem vagyok képes, õ nem választja ki magának a saját ajándékát, nem kell neki semmi. Azóta ezen puffog. Ma beugrottam hozzá, még mindig haragszik.

Én úgy vagyok vele így járt. Jót akartam


2014. máj. 8. 11:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
61%
Felköszöntötted, ha nem elég neki, akkor ahogy szokták mondani, főjjön a saját levében.
2014. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért bántódott meg, mert magának kellett volna választania, hanem mert eddig nem így csináltátok - ergo neki az jött le, hogy eddig vetted a fáradságot, de idén már nem akarod, kvázi összekötötted az amúgy is szükséges vásárlással. Nem hibáztál, de félreértitek egymást, beszéljétek meg.
2014. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Így van.Valóban más az,amikor meglepetést szeretnél okozni a másiknak.


Anyák napja annyira lerágott csont,de alap lett volna hogy egy 200ft-os szál virágot adsz neki legalább.


Meg lehet kérdezni az ajándékozottat, hogy melyik virág tetszik neki a legjobban,vagy célozgatni rá.

2014. máj. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%

Az én anyukám abszolút nem édesszájú... Ha 3 havonta megeszik egy fél szelet csokit, akkor sokat mondtam.

Sütöttem neki anyák napjára tortát, evett belőle 1 szeletet a kedvemért... A többit megette a család :)

2014. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor jól járt a család ,nem véletlen a tortasütés :P ! ;-)
2014. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Szerintem anyud vette a kelleténél jobban a szívére. Kérj tőle bocsánatot, még ha nem is hibáztál nagyot, és próbáld kiengesztelni valami aprósággal! :) (pl. valami kis vidám cuccal)

De szerintem a virágra se fog nemet mondani, ha mégis veszel neki egy csokorral vagy cseréppel. Virágból sosem elég. ;)

2014. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem hibáztál, csak anyád hisztizik. Ignoráld. Legközelebb eszedbe se jusson bármit is venni neki, akkor lesz oka a hisztire. Most nincsen.
2014. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A 6-os válaszával egyet értek.
2014. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem várnám el a gyerekemtől, hogy költsön rám, nekem bővel elég lenne, hogy GONDOLT RÁM, azzal, hogy felköszöntött.

Elég anyagias dolog ezen pampogni.

2014. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tudod mit, anyád fújja fel!
2014. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!