Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hibáztam anyáknapjával kapcsol...

Hibáztam anyáknapjával kapcsolatban vagy anyám fújja fel?

Figyelt kérdés

Mindig vettem neki virágot vagy csokit. De mostanában fogyózik, virág pedig rengeteg van, állandóan vesz. Nem tudtam milyet vegyek. Ezért mondtam neki, hogy ha elmegyünk vásárolni, majd kint, a virágosnál választ egyet.

Ezen õ felháborodott, hogy ennyire sem vagyok képes, õ nem választja ki magának a saját ajándékát, nem kell neki semmi. Azóta ezen puffog. Ma beugrottam hozzá, még mindig haragszik.

Én úgy vagyok vele így járt. Jót akartam


2014. máj. 8. 11:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Anyukád fújja fel szerintem.
2014. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
13%
Igen hibáztál. Így nem lett volna ajándék.
2014. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%

Nem illik igy ajandekot adni, hogy majd o valassza ki. Viszont egy cserep virag miatt nem puffognek napokig.

Mindketten hibaztatok..

2014. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

Nos, nekem az ajandek az, amit a masik választ, kimondottan nekem. Az az igazi akkor is, ha nem tökéletes.

A családomban viszont sokan vannak, akik a "gyere, te Kiválasztod, en meg kifizetem" elven elnek.

Egyik ötök sem hibázott.

2014. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából szerintem azért vesz annyi virágot, mert szererti így mindegy milyen lett volna.

De amúgy felfújja és szerintem undorító, hogy ma már a legtöbb " ünnepnél" elvárják a köszöntést.

Kivétlel nélkül pénzhajhász fröcsögés lett minden esemény.

2014. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Vehettél volna valamilyet ... de ennek ellenére anyukád fújja fel a dolgot ! Nem is értem minek megsértődni ennyire ezen . Ez az anyák napja is olyan mint a nők napja ,valentin nap stb .. nem ezen múlik és nem csak ekkor kell SZERETNI !
2014. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Én elhiszem, hogy rosszul esett neki, mert ez úgy tűnhetett, hogy elfelejtetted az ajándékot, így ezt a kifogást találtad, hogy akkor közösen veszitek meg.

Persze puffognia nem kellene, de az érzés a háttérben tutira ez.

Legközelebb add az ajándékot szívből, teljesen mindegy mi az, még egy hajtogatott virágnak is örül az ember.

2014. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Felkönteni amúgy felköszöntöttem
2014. máj. 8. 11:31
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
Na adj azok szavára akik szerint hibáztál!!! Nem hibáztál!!! Akik uton, útfélen ünnepeltetik magukat és még meg is sértődnek, na azok hibáznak, de nagyot!!!!
2014. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Sokan el vannak tévedve, az ajándékot kiválaszthatja az megajándékozott, attól még ajándék marad. Amivel összetéveszik, az a meglepetés!!!


Ettöl függetlenül anyukád fújja fel, mert ha már sok virágot vett, akkor valószínüleg ö tudja jobban, hogy mi tetszene neki inkább.

2014. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!