Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám mindig bántalmazással...

Az apám mindig bántalmazással fenyeget és meg is teszi nem iszok nem drogozok nem cigizek próbálok jó gyerek lenni de elegem van hogy ezt teszi összetörte a szívemet szerintetek gonosz lenne ha miatta/ megvédjem magam ellen megtanulok verekedni?

Figyelt kérdés
Nem bírom elviselni jó egy két apai pofon jár ha valaki nem bír magával de ő csak úgy ha kicsit is szomorú leszrk vagy nem jót szólok szerinte igazságis elkapja a hajamat tőből és mivel rettenetesen erős hozzám képest nagyon fáj és mindig megfogadtam hogy nem sírok elötte mert megaláz hogy gyenge vagyok semmire se vagyok képes meg miért nevelt fel... Régen olyan aranyos volt velem most hogy a munkahelyén vannak próblémái ezt csinálja... De ha a börtönbe lennék vagy nem tudom olyan nagy dolgot csinálnék azt mondom megérdemlem de nem megy elég volt...Érettségi előtt képes ezt tenni velem muszáj valamit kezdenem nem akarok többé áldozat lenni hogy tudnám elérni magamba hogy ne mutassam ki hogy fáj vagy nem lenne igazságtalan vele szemben ha megtanulnám megvédeni magam?:/ 18/L
2014. ápr. 18. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos csak egy megoldást látok. Érettségi után munkát vállalsz és elköltözöl. Az ilyen apáktól menekülni kell minél messzebb. Anyukád miért nem véd meg.
2014. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem a föiskolára és ha nem hagyja abba akkor elköltözök megmondom neki hogy elég volt...Tudom hogy jaj kint rosszabb de inkább egy idegen bántson ha ne adj isten ugy adódna mint a saját apám mert az lelkileg összetör... Miért ilyenek az emberek ? Gondolkozok egy idézeten ami annyit írhogy, Élve meghalni vagy meghalva élni inkább az elsőt választanám mindent elbírok viselni minden megalázást végigviseltem csak ez ez nem megy... Csak pont ő ne bántson...Anya nem foglalkozik csak ha már látja hogy meglátszodhat akkor védje a férjét már lassan apámnak se nézem csak egy férfit aki felcsinálta az anyámat...
2014. ápr. 18. 20:56
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Szép egy anyád van,nem téged véd hanem még az idióta apádat.Hát menj el egy önvédelmi tanfolyamra.Aztán ha már vágod és a papa nagy mellénnyel neked megy,egy ütéssel csomagold ki az ingjéből...had pislogjon.Mindig azt mondom szülőre kezet nem emelünk,ha nem tetszik el lehet menni.De az,hogy egy vadmarha a saját frusztráltságát a gyerekén verje le.Na kislány húzzál bele oszt küld le a papát hidba.
2014. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

utolsó, ha te lennél a gyerekem, és ezt így elő is adnád nekem, összecsomagolnálak, mint a tízórait!


Üdv: Béla


45 F,147kg,197 cm

2014. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó, ez most egy elég hülye poén volt...akkor is ilyen vicces kedvedben lennél, ha téged vernének össze? Megnézném, hogy nevetnél.
2014. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem pályázd meg a szociális támogatásokat és költözz koliba, jó messzire.
2014. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

18 évesen már simán elköltözhetsz, nem tehet semmit.

De ott van a NANE pl, én nem erővel csinálnám ki hanem ésszel.

Jogilag ebből akkora botrányt lehet kavarni h belegebed.


Ja és Béla vigyázz h kit fenyegetsz, mert 1 ez még mindig elég súlyos bűncselekmény a tettlegességet is belevéve.

Attól h otthon te vagy a terminátor még nem biztos h az így nevelt gyereked 10 év múlva nem téged fog origamiként csomagolgatni csak mer a nagyapám is ezt csinálta az apámmal.


Aztán mikor megnőtt cserébe minden nap izé porrá törte az öreget egészen addig míg öngyilkos nem lett. Hasonló jókat kívánok neked is.

2014. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A válaszom feltételezés volt, és annak a válaszírónak szólt, aki előttem írt.

Kicsit elképzeltem a helyzetet hogy erősködni akarna velem.

És én nem arról írtam,hogy verném a gyerekem, hanem arról amit az előző válaszíró írt, hogy az apjának esne.

Erre írtam, hogy érdekes művelet lenne, mert összecsomagolnám!

2014. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Ha elmúltál is 18 éves, érettségi előtt állsz. A bántalmazások miatt tessék AZONNAL a rendőrségre elmenni és MINDKÉT szülődet feljelenteni! Apádat, aki üt-ver, tépi a hajadat, és anyádat, aki szítja a feszkót és nem véd meg tőle.


Ne sírdogálj, ne keress kifogásokat, hanem menj és csináld. És azonnal keress meg egy pszichiátert is! TB-re ingyen van.

2014. ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem többnyire mindenki aki előttem szólt, az kicsit igazat mondott, mert bármelyiket teszed mindenképpen több a semminél. Állj ki magadért, és tegyél annak érdekében, hogy ez megszűnjön. Járj harcművészetre, nem azért, hogy visszavágj, hanem mert ott nemcsak arra tanítanak meg, hogyan verj el valakit, hanem arra is, hogy elviseld a pofonokat. Mindenképpen szólj pszichológusnak, ne csak magadnak, hanem apádnak is (bocs) mert egy elmebeteg.

A feljelentés az nem kerül semmibe, tedd meg minél előbb, ezt az iskolában is megteheted, szólsz a tanároknak.

Vissza ne üss. Hiába ver, akkor is ő nevelt fel, még ha most ilyen módon viselkedik akkor is. Nem lehet hogy valami tudatmódosító szer hatása alatt áll elég gyakran? (alkohol, drogok). Nincs egy jó barátod, akivel megoszthatnád és hozzá költözhetnél egy kis időre? Általában, ha ilyen súlyos dolgokat hallanak az ismerősök, hirtelen mindenki képes egy kicsit segíteni, még ha amúgy nem is látszik rajtuk. Egy próbát megér.

2014. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!