Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Már nem tudom mit kezdjek...

Már nem tudom mit kezdjek anyámmal?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok,már 17 évesen elköltözztem otthonról.Anyukám otthagyott a nevelő pedofil apukámnal,igazi apamat 23éve nem láttam.Anyamnak mindig csak a pènz a fontos,ott hagyott egy pasi miatt,van egy fèltesóm őt magàval vitte,engem mindig letagad mindenki előtt ,hogy lànya sincs,nem beszèlünk.Kórházba kerűltem,facebookon látta,hogy kèpeket tettem ki,de ő szerinte csak ki talaltam,és ő szeret engem kibeszelni.mindenkinek.de csak rosszakat,fotózásokra jàrok,és vannak fehèrneműs képeim.Anyám azt hiszi ku...va vagyok,de engem nem kérdezzne meg,facebookjàba betudok lèpni,tudom,hogy nem szèp,de làttam amiket rólam irogatt... nagyon csúnyàkat.Eszèsz életembe csak bàntott szavakkal,tettekkel.letiltottam facebookon,mert látni sem akarom.Mindenki utál miatta,mert olyanokat hiresztel rólam,de engem senki nem kerdezzne meg.Szerintetek ez anya? Ti mit tennetek? Bocsátat a helyesìrási hibàkèrt,csak telirol irtam, ès kicsit ideges vagyok

2014. febr. 2. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ne haragudj,hgy ilyet mondok de nincs lelke.. Valami nagyon kiölhette belőle az érzéseket. Én a saját gyerekemmel nem tudnék így viselkedni. Nekem mindig a gyermekem lesz az első dolog az életemben.
2014. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosan,ahogy nekem is :) ja és azt nem tettem hozzà,ha zalálkozóm is vele,elhord mindennek.. hogy ő jobban néz ki 40 évesen,mint én 23 évesen stb...
2014. febr. 2. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak meglátod fuss el előle.Ez egy idióta az anya szót pedig felejtsd el mert olyan neked nincsen.Ez az igazság.
2014. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen ez ìgy igaz sajna..
2014. febr. 2. 17:35
 5/7 anonim válasza:
Biztos fáj majd ezt hallanod, de egy anya nem ilyen, próbáld meg kihagyni az életedből, az jó, hogy letiltottad, most már ne is keressd se telefonon se máshogy, ha ő hív akkor ne vedd fel, kezdj új életet, ne foglalkozz azzal mit mondanak! Nehez lesz de egy idő után enyhülni fog,fel a fejjel!
2014. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rágalmazásért simán feljelentheted.
2014. febr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már úgy sem együtt éltek, és van rá lehetőséged akkor költözz messzebbre. Olyan helyre ahol nem futsz össze vele az utcán, ahol nincsenek közös ismerőseitek. És szakíts meg vele minden kapcsolatot. Ennyi. Ami marad a régi lakhelyről, az meg úgysem csak rajtad múlik: Aki hisz anyád terjesztéseinek, az nem érdemli meg hogy foglalkozz vele. Aki meg ismer, és tudja hogy milyen vagy az a barátság akkor is megmarad, ha messzebb költözöl.
2014. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!