Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Középiskolások, ti mennyi...

Középiskolások, ti mennyi időt töltetek a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
én hazaérek olyan 3körül igen fáradtan és gépezek utána pár órát mert megmondom őszintén túl fáradt vagyok szocializálódni velük este persze mindig bűntudatom van utána :S

2014. jan. 30. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én is kb 3 kor érek haza kaja,tanulás pihenés van mikor 7 kor mert edzés de anya általában 6-7 fele jön haza akkor majdnem egy orát beszélgetünk apával ha délutános akkor reggeli közbe dumálunk haza délelöttös akkor délután amikor mindkettőnknek jó:)
2014. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
hát akkor ezek szerint neked is lenne igényed hogy többet legyél velük, ha rosszul érzed magad miatta... de más szempontból is, a "gépezek" az egy akkora értelmetlen pótcselekvés, csak elveszi az időt a normális elfoglaltságok elől, hogy ha a nap végén visszagondolsz ne úgy érezd, hogy: na, ez a nap is csak elment fölöttem, nem csináltam SEMMIT. mert ezt még pihenésnek, kikapcsolódásnak se nevezném. napi "pár óra" az rengeteg!
2014. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem túl sokat reggel mennek dolgozni én meg ugye gimibe aztán hazaérek3-fél4körül õk meg 6-7között,õk is fáradtak és nekem sem marad túl.sok energiám a beszélgetésekhez.
2014. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Gimi alatt kollégista voltam. 2-4 hetente látogattam meg őket két napra.


Egyébként ez csak önuralom kérdése. Nálunk este 8-9-ig volt minden nap tanítás, és mindenki kibírta.

Próbáld ki, hogy egy hétig nem kapcsolod be a gépet, csak mondjuk este egy félórára. Hamar rá fogsz jönni, hogy nem is vagy annyira fáradt, hogy ne tudj szocializálódni.

2014. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos semmit... :/


19/L

2014. jan. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amíg gimis voltam 1 hónapban 3 hétvégét töltöttem velük... Ezt az időt egészen aktívan.


Később 2-3 hetente mentem haza (19-21)

Jelenlenleg 1,5 havonta



Szerintem a gépezést kellene a szocializalódásra váltani... Legalább a felét:)

2014. jan. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kettő körül érek haza, anyámék háromkor. Én addig itthon ebédelek, majd bezárkózok és nekiülök tanulni estig, sokszor így is alszom el, tanulás közben. Inkább reggel szoktam beszélni velük, mivel néha anya, néha apa ébreszt fel. Viszont hétvégéken együtt van a család. :)
2014. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 loadingzone válasza:
Én reggel 6-kor elmegyek otthonról és 4 vagy 5-kor érek haza, viszont ha edzésem van akkor 9 vagy 10. És még ezen kívül napi 2-3 óra tanulás itthon, és mégis van rájuk időm. Én azt mondom, hogyha az ember akar időt szánni valamire/valakire akkor tud! :)
2014. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!