Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök mit szólnátok, ha...

Szülök mit szólnátok, ha felfedeznétek a lányotok csuklóján 1 tetoválást?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 19:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%

Ha nem túl fiatal (pl. 17 évesen szerintem már nem az), akkor annyira nem probléma. Bár csináltasson tényleg olyan helyre, amit ha szükséges (pl. munkahely) el tudjon takarni.

Nekem az első 17 évesen volt. Anya tudta.. ellenezte, de megcsináltattam, aztán végül is tetszett neki. Azóta persze már elég sok van, nem örül neki, de sok mindent nem tud csinálni.



*Egyébként nem a tetováló a hibás azért, ha a gyerek nem beszéli meg a szüleivel. Nyilván vannak helyek ahol szülő bele egyezése kell, de ha nagyon tetoválást akar úgyis talál olyat aki engedély nélkül is megcsinálja. Az hogy utólag fel lesz jelentve a tetováló, az nem változtat azon a tényen hogy a tetoválás elkészült, és a gyerek nem szólt a szülőnek.

2014. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

eléggé csalódott lennék magammal szemben.

nem azért,mert ott a tetkó,hanem hogy nem érdekelte a véleményem ezzel kapcsolatban.

2014. jan. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
17 évesről van szó
2014. jan. 15. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!