Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit gondolnátok, ha...

Szülők! Mit gondolnátok, ha kiderülne hogy a fiatok rendszeresen nézeget ilyen nőkről képeket, videókat?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=i6HZmMF4fGc


(hozzáteszem, 20 év feletti emberről van szó)


2014. jan. 7. 11:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Semmit...


Azt néz amit akar... Kicsit fura,nhogy van akinek nőként tetszenek, de ízlések és pofonok, viszont csak azért mert nézegeti nem feltetlenül gondolnám(ha így van sem),hogy vonzódik hozzájuk, én is nézegetem nőként, nem vagyok se meleg, se bi, vonzónak sem tartom, de szerintem érdekesek ezek a képek, videók.

2014. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, mit szólnék? Semmit... Engem férfiként nem az ilyen nők vonzanak, de nyilván vannak férfiak, akiket meg pont ez vonz. Örülnék, hogy a fiammal nem közös a "vadászterületünk":)))
2014. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nekem az jutott eszembe, hogy annyira férfiasak ezek a nők, nem-e a pasik tetszenek, csak nem mered bevallani magadnak sem.

Nem rosszindulatból!

2014. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
hát fura :D de nyilván semmi közöm nem lenne hozzá. aztán próbálnék jó anyósságra készülni, mert félnék a leendő barátnőjétől. :D
2014. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

De csak ebben a versenyformában?

Mert offszezonban teljesen normális alakjuk van,csak ilyebkorra lesznek ilyenek..

2014. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
igen, csak versenyszezonban néznek ki így, bár azon kívül is látszik, hogy sokkal izmosabbak az átlagnál
2014. jan. 7. 15:21
 17/20 anonim ***** válasza:
33%
Kicsit kificamodott az ízlésed, de annyi baj legyen, legalább nem vagy homo... Meg 100x inkább ilyenre gerjedj, mint 100kg-os tehenekre..
2014. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Látom manapság a dagadt tehén a divat...:((
2015. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 gergő11111111111 válasza:
Ha fiu vagy és izgalmat érzel iránta akkor semmi gond, viszont ha lány vagy és izgatónak érzed az gáz
2015. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nézegetni nem tilos,csak ha lesz komoly kapcsoalt,ne ez legyen az elvárás!
2015. aug. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!