Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Színes kontaktlencse? Mit...

Színes kontaktlencse? Mit gondolnátok olyanról aki rendszeresen hord?

Figyelt kérdés
Nem ismeretlen dolog nekem a kontaktlencse, mivel a szemüveg sajnos elég előnytelen az arcomhoz, már 4 éve kontaktlencsét hordok, a látásom miatt. Viszont gondolkodom rajta, hogy kipróbáljam a színeset (volt már kék, de az különleges alkalomra kellett, egyébként pont nem szeretnék kék szemet). A szemem eredetileg barnászöld színű, picit a barna dominál jobban, de sajnos valamennyire zöld is... ezért gondoltam barna lencsére, lehet hogy színkiemelős is elég lenne, hogy méginkább a barna szín domináljon jobban a szememben. Szerintetek ez már túl nagy csalás lenne, vagy még elnézhető? Nem hiszem hogy durva lenne a különbség, de én sokkal jobban tetszenék magamnak úgy. Pár fotón egészen szép sötétbarna a szemem, ha úgy esik a fény, és nagyon szeretnék ilyen lenni mindig:)
2011. dec. 26. 02:32
 1/2 anonim válasza:
47%
ez nem túl nagy csalás:) viszont ha már kéket tennél be az igen:/
2011. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kéket nem tennék be, egyszer volt de igazából egy fotózás miatt kellett egy alkalomra. Barna színkiemelőset szeretnék, hogy a zöldesbarna szememben a barna szín legyen a hangsúlyosabb, és a zöld kevésbé látsszon>.< Köszi a választ:)
2011. dec. 29. 00:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!