Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 13 éves vagyok vagyis leszek,...

Segítsvivivagyok kérdése:

13 éves vagyok vagyis leszek, és apám mindig zaklat a sulyom miatt meg mindig azt mondja hogy nagyon csunya vagyok és én már minden nap sírok és nem bírom ezt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

mit tegyek?

, mindig zaklat a sulyom miatt , de 12-13 évesen nagyon rossz át élni ezt , fizikailag ki készít és márt nem bírom sírok egész nap még néha ver is , de anyum nem szól semmit nagyon rosszul vagyok főleg ezt minden egyes nap átélni , nagyon rossz . Valaki segítsen már . Hogyan ölhetném neg magam HOGYAN ? el se tudok költözni mert csak 12 éves vagyok . Segírsen valaki nem bírom nemhiszem hogy van-e értelme még ÉLNEM . Vagyis HIGYAN ÖLHETNÉM MEG MAGAM? ezt komolyan gondolom , nembírom ezt az életet , de még ez mellet is iskolába járni ? Nagyon rossz nembírom , 12 évesen ezt átélni ? Megbolondult a apám? szivesebben kinyírnám , nemtudom pszichologushoz kellene járnom ? Őszinte válaszokat kérek ,köszönöm.



2014. jan. 6. 22:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Menj családsegítőhöz!
2014. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 FIVESTAR ***** válasza:
7%

12 evesen meg csak le se tudsz ulni veluk beszelni...ne csinalj semmit, keruld őt

am nem lövik még a pizsit?

2014. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Sorba válasz a kérdéseidre:

Sok módon megölhetetlen magad, bár én nem javaslom, hogy ezt tedd.

Igen, iskolába járni

Igen, van akit rendszeresen vernek, esetleg nagyszülőkhöz nem tudsz menni?

Attól függ, hogy megbolondult-e , hogy már születését óta ilyen vagy csak mostanában.

Igen, menj pszichológushoz, de előtte menj aludni, holnap iskola!

2014. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
Úgy értem hogy te csak egy kis önsajnáltató gyerek vagy. Miért akarod megölni magad?-.- És ezt miért híreszteled? Nincsennek barátaid? Apud nem iszik? Anyuddal miért nem beszélsz? Amúgy az én apám is piszkált régen, de egyszer kikeltem magamból, és kiderült hogy az volt a baja velem, hogy nem állok ki magamért.:) Aztán bíhepilettem. Csak engem nem vert.
2014. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amugy nem kell mennem aludni mert nekem csak csütörtökön kezdődik a suli. Apum nem iszik csak cigizik és általában mindig ideges , anyummal néha beszélek , mondja a apumnak hogy hagyja abba , de minden reggel arra kell kelnem, hogy mindig buzerál és igen kis korom óta és van egy kisebb 9 éves tesom azt nem buzerálja pedig ő is jár pszichologushoz de a agya miatt , ő vele nem is törődnek amikor iakolába járunk akkor ő akármikor mehet aludni csak én nem , ő mehet 11kor de nekem fél 10kor kell , és valamellyik nap csak megcsíptem őt és elkezdett sírni , bejött apám és elvert . Nemértem őt.
2014. jan. 6. 22:49
 6/18 A kérdező kommentje:
A nagyszüleimhez nemtudom,hogy menjek -e nemhiszem .
2014. jan. 6. 23:09
 7/18 anonim válasza:
100%
Ajj te kislany ...:'( szerintem ha haza mesz sziasztok egyel igyal esenj be a szobadba... Zard magadra az ajtot es se ki se be!!! Nezz tvt tanulj ha teheted menj at kicsit a baratnoidhez :-)....de mindenképp kérdezz ra apudtol hogy meg is mi a baja veled nem csinalhatal akkora dolgot..12 eves vagy:)) a sulyod miatt ne aggodj... Ha kover vagy ugy is le fogsz ahogy nosz a szervezetef a tested meg fejlodesbrn van ha pedig vekony vagy..egyel...egyel remelem valamenyit segiteztem
2014. jan. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy és hány centi?
2014. jan. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

1: Probáld nem megölni magad!

2: Meséld el (ha akarod priviben), hogy pontosabban miért, miket is mond apád? Te ezeket hogyan értékeled? Mi az amit valamilyen szintig elfogadsz, mi az amit egyáltalán nem? Küldj képet maagadrol, hogy én is alkothassak véleményt.

3: Mikor, mitöl romlott meg a kapcsolatod apáddal?

2014. jan. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Pszichológus is segíthet de nem megoldás, apukáddal kellene beszélni,megtudni,hogy valójában mi baja veled! Család segítőhöz menj el,vagy a védőnőhöz, polgármesteri hivatalban, ők is mind tudják hova fordulj, ne félj lépni.
2014. jan. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!