Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Adnátok a fiatoknak a Kromvell...

Adnátok a fiatoknak a Kromvell keresztnevet?

Figyelt kérdés
Egyáltalán lehet ezt adni?

2013. dec. 17. 22:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha lehet is csak magyar helyesírással tehát Kronvel.
2013. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet


[link]


Ha lehetne sem tetszik

2013. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%

Méééér?! A Lákátós Áléhándró már nem is jó?!

Minek az ilyennek is gyerek...

2013. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 QueenRavenna ***** válasza:
86%
Nem, én csak Ébröhemlinkoln nevet adnám a fiamnak.
2013. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem adnám!
2013. dec. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10%
Ha azt szeretném, hogy a környezetem bunkónak tartson, akkor igen, adnám a fiamnak ezt a nevet.
2013. dec. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Gondolom a János név is undorító számotokra, ami a John-ból lett magyarosítva...


Nem vagyok cigány, mielőtt erre célozgatnátok. Rühellem őket. De ahogy egyre több magyart ismerek meg, úgy gyűlölöm meg az ő fajtájukat is.


Szerintem szép név, csak arra voltam kíváncsi, hogy adhatom-e a fiamnak. Magyar nevet nem akarok neki adni, a magyarokról nekem csak az alkoholista, agresszív, alsóbbrendű apám és az a sok primitív tirpák jut eszembe, akik ebben az országban élnek.


Szerencsére édesanyám német származású, így van bennem nemes germán vér is.

2013. dec. 18. 00:24
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Megkérdezel minket és még jól le is fikázod a nemzetünket? Azért kérdezted, hogy alázd a honfitársaimat? Szerintem csomagolj és húzz innen a nemes vérbe.
2013. dec. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
85%
De miért kérdezel meg minket, magyarokat, ahelyett ,hogy a nemes germán véred segítségével szállítanál egy kis plusz oxigént az agyadba, a google.de-t átállítanád magyarra ha ez nem túlságosan nagy leereszkedés szerény népünkhöz, és rákeresel, nem pedig itt kérdezed meg tőlünk...
2013. dec. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Előzőt nem ide, bocs, át kéne rakni...
2013. dec. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!