Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hirtelen hunyt el még év...

Hirtelen hunyt el még év elején a nevelőapukám, akit nagyon szerettem. Hogy tudnám feldolgozni, hogy egyedül volt a kórházban, amikor kihunyt a fény a szeméből?

Figyelt kérdés
Hirtelen agyvérzést kapott és bevitték a kórházba, majd egy hónapig jártunk be hozzá nap, mint nap édesanyámmal és minden jel arra mutatott, hogy rendbe jön, már el is kezdte mozgatni a lebénult oldalán a végtagjait... Egyszer amikor bementünk hozzá, közölték, hogy az intenzíven van és amikor felmentünk, akkor 2 perce halt meg. Mindketten összeomlottunk és azóta sem tudunk túllépni azon, hogy mennyire hiányzik. Itthon mindenről ő jut eszünkbe és annyira rossz a tudat, hogy egy hideg kórházban halt meg, egyedül. :'(
2013. dec. 17. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Kihúnyt a fény a szeméből... Ahhh!
2013. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%

sajnálom, de a mai nap tele van ideggyengékkel. Hetekig bőgni, állandóan ezen kattogni nem egészséges.

Igen,nagyon szomorú, ha meghal valaki, én is megsirattam sok embert, de van egy határ, ahonnan már nem normális a dolog.

2013. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az idő segíteni fog..meg a barátok.

Amikor Lélek eltávozik a testből, akkor valóban mintha kihúnya a fény szemből.

2013. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

kedves Második, úgy tűnik, az egyetlen ideggengye az te vagy itt. A reakciód erre mutat. Olvasd vissza ami írtál.

Sok sikert a gyógyuláshoz:)

2013. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

ne mondd már nekem, hogy normális, ha valaki felnőttként képtelen viselkedni egy haláleset után. Most van egy másik kérdés, napok óta sír az illető.

NE haragudj, de ez nem normális.

Igen, a gyászt meg kell élni, de könyörgöm, ne forduljunk már mki magunkból...

2013. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezném: akkor is szerettétek és becsültétek, amig élt? Vagy valami lelkifurdalás gyötör,mert annak idején semmibe vettétek.Ugyanis legtöbb embert csak halála után szeretik,akkor jönnek rá kit veszítettek!
2013. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ami a nevelőapáddal történt, de egy vigasz: a kórházban nincs hideg, ráadásul az intenzíven sosincs egyedül a beteg. Magam tapsztaltam, amint a nővér észrevette, hogy baj van, hívta az orvost, és amíg az odaért, vígasztalta a beteget. Fogta a kezét, és beszélt neki.. Ha ez kicsit vigasztal. Egész nap nem ülhettetek volna az ágyánál.
2013. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt azért sok kérdést át kéne gondolni, mielőtt tragédiának fogod fel az esetet.

Biztos, hogy vágyott arra nevelőapád, hogy legyen mellette valaki akkor, amikor meghal? Romantikus filmekben ezt megkövetelik, de valójában embere válogatja. Van aki inkább egyedül lenne ilyenkor. Pl.: Heltai Jenő: Apám

Erre a kérdésre csak azért figyeltem fel, mert én sem igényelném abban a percben senki jelenlétét.

2013. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!