Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit válasszak? Mit csináljak?...

Mit válasszak? Mit csináljak? Bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés
Anyám nem rég itt hagyott 2 évre. Én most tegnap vettem fel vele a kapcsolatot és megtudtam miért hagyott el. A mamám és a keresztapám telebeszélték a fejem. Most oda lyukadtunk hogy anyám azt szeretné hogy költözzek oda hozzá a nyáron de én nem merek mert nem tudom hogy mamám mit fog hozzá szólni mert ő elég mérges típus. Idegileg kibukna. Kit válasszak?? Anyám vagy mamám? Mamám nevelt már nagyon sokáig meg keresztapám de ők végig hazudtak nekem. Én mind a hármójukat szeretem. Mit csináljak? 12f

2013. dec. 17. 10:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egy gyermekelhelyezésnél a bíróság 12 évesen már meghalgat kérelemre. Ezt kérvényezheti akár az anyukád, de ha az iskolában szólsz egy megbízható tanárnak ő is segíthet abban, hogy téged is hallgasson meg a bíróság.
2013. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
én még csak 2 hete vagyok 12 éves és ez olyan 3 hónapja volt. mármint a gyámság elhelyezés
2013. dec. 17. 14:01
 13/16 kovpet ***** válasza:
Ja, hogy a helyzet hivatalosan is az, hogy nem az édesanyáddal vagy?
2013. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen a mamámnál vagyok elhelyezve hivatalosan.
2013. dec. 17. 14:07
 15/16 anonim ***** válasza:
a mamád, ő az anyukád anyja?
2013. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen
2013. dec. 18. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!