Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit válasszak? Mit csináljak?...

Mit válasszak? Mit csináljak? Bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés
Anyám nem rég itt hagyott 2 évre. Én most tegnap vettem fel vele a kapcsolatot és megtudtam miért hagyott el. A mamám és a keresztapám telebeszélték a fejem. Most oda lyukadtunk hogy anyám azt szeretné hogy költözzek oda hozzá a nyáron de én nem merek mert nem tudom hogy mamám mit fog hozzá szólni mert ő elég mérges típus. Idegileg kibukna. Kit válasszak?? Anyám vagy mamám? Mamám nevelt már nagyon sokáig meg keresztapám de ők végig hazudtak nekem. Én mind a hármójukat szeretem. Mit csináljak? 12f

2013. dec. 17. 10:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem biztos, hogy az az igaz, amit anyukád mond! Egy anya nem hagyja el két évre a gyerekét, akkor sem ha hazudnak azok, akik eltartják a gyerekét.

Jöjjön haza, előtted mondja a mamád és a keresztapád szemébe az állítólagos hazugságaikat. Akkor rájössz, hogy valójában ki az aki hazudik.

2013. dec. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom. Anyám soha nem ordibált velem de mama meg kereszt szinte minden nap ordibálnak velem. Anyám minden áldott nap csengetett de mama lenyomta a telefont és nem engedte hogy felvegyem. Szerintem anyám szeret csak nem engedik hogy szeressen egyszer még a ház elől is elzavarták.
2013. dec. 17. 10:12
 3/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Van olyan tanár, akihez bizalommal fordulhatsz, akivel ezt meg tudnád beszélni? Mert ő jobban tudná, hogy segítsen, hogy neked jó legyen. Ha mindig ordibálnak veled, ne sajnáld őket otthagyni. De egy tanár, aki jobban ismer téged is és valamennyire az adott helyzetet is, és melletted van, tud segíteni. Menj oda ahhoz a tanárhoz és kérd meg, hogy egy beszélgetésre szakítson időt - mielőbb!
2013. dec. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért haragszik nagymamád és keresztapukád anyukádra?
2013. dec. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nos, neked semmit nem kell, nem is lehet csinalni. Nem költözhetsz sehova. Anyukád beadhatja a gyermekelhelyezes megváltoztatását es majd a biróság dont.
2013. dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nos anyukámra azért haragudnak mert 2 évvel ezelőtt itt hagyott de azért hagyott itt mert mamámék mindég ordibáltak vele is. Engem is elakart vinni de mamámék nem engedték. ő minden nap keresett a telefonon és a kapu előtt is. Hívott telefonon de mama mindég lenyomta és azt hazudták hogy soha nem keresett. De mindég keresett hisz láttam a kapuban is csak mama elhajtotta. Nem engedtek a közelébe. Engem még a bíróság nem hallgatott meg így már mama a gyámom és nála vagyok elhelyezve. A pszichológusommal mindent megbeszélek de most elutazott 2 hétre.
2013. dec. 17. 10:26
 7/16 anonim ***** válasza:

A mamásat kellene szembesíteni...nem tudhatod, hogy miért zavarják el...lehet nem " jókedvükből"

Kérdezz rá...

2013. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
2013. dec. 17. 10:52
 9/16 kovpet ***** válasza:

"Nos anyukámra azért haragudnak mert 2 évvel ezelőtt itt hagyott de azért hagyott itt mert mamámék mindég ordibáltak vele is."


Ilyen nincs. Ha velem ordibál valaki, akkor lehet, hogy elmegyek, de a fiam nem hagyom ott... Ezt sem erkölcsileg, SEM JOGILAG nem tehetném meg!


"Engem is el akart vinni de mamámék nem engedték."


Ne haragudj, de itt is nagyon sántít valami. Ha tényleg ez lett volna, akkor felhívja a rendőrséget és két rendőr segítségével, ha kell erővel is kikényszerítette volna, hogy hozzád engedjék. Ilyet törvényellenes tenni. Itt valami másnak is kell lenni a háttérben. Ezt kellene megtudnod.

Ha tudod, kérd egy megbízható, értelmes felnőtt segítségét.

2013. dec. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
oké köszi akkor a pszichológusomnak mondani fogom hogy derítse ki hogy most mi van köszi :)
2013. dec. 17. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!