Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok az Auróra névről?

Mit gondoltok az Auróra névről?

Figyelt kérdés
Már elég régóta, lassan 10 éve tervezem ezt a nevet adni a leendő lányomnak, de az apajelöltnek nem igazán tetszik :)
2013. dec. 8. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2013. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem nagyon lehet becézni...de amugy egyedi...nem lehetne az hogy az Auròra legyen a második neve az első meg az amit közösen választatottok?:)
2013. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is tetszett, bár a saját gyerekemnek nem adtam volna. Legyen a második neve ha ragaszkodsz hozzá de a párodnak nem tetszik.
2013. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos -bár a jelentése szép - de olyan cirkálós lett egy idő óta.

[link]

2013. dec. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan, ma már többeknek jut eszébe hogy így hívták valamelyik Disney hercegnőt (Csipkerózsikát).
2013. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy a legtöbb embernek a cirkáló jut az eszébe róla... bár gondolom ez generációs átok, az idősebb, max. középkorú embereknek ugrik ez be. Én például egyáltalán nem egy hajóra asszociálok, hanem a hajnalra, a sarki fényre, esetleg Csipkerózsikára, ha nagyon bele akarok magyarázni még valamit. Szerintem nagyon különleges, egyedi, szép név, az olyanok mellett biztosan, mint a Lüszeszita meg Dzsennifer, meg Szimonetta. Ha erre a névre azt mondjátok, hogy ronda, akkor az előbb említettek milyenek...?

Szóval szerintem szép, én is el fogok rajta gondolkodni (7 hetes kismama vagyok:) ), de persze nálatok együtt döntsetek, egyezzetek meg valami köztes névben, esetleg adjátok másodiknak.

2013. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem kemény név- hiába tudom a szép jelentését és azt, hogy magyarul milyen szépen hangzik.. A Hajnalka jobban tetszik :)
2013. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hááát nekem meg Ők jutnak eszembe róla :)


http://www.youtube.com/watch?v=v8uAMPwV8HY


Ha a párodnak nem tetszik tényleg lehetne olyan megoldás, hogy 2. névként adod neki :)

2013. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy punk együttes jut eszembe róla, nem adnám a lányomnak ezt a nevet.
2013. dec. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!