Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kezd nagyon elegem lenni...

Kezd nagyon elegem lenni abból amit az anyám csinál, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Folyamatosan azzal zaklat már, hogy szerinte túl sovány vagyok. De annyira ezzel foglalkozik állandóan hogy az már nem normális dolog szerintem. Nap mint nap előhozza ezt a témát, megjegyzéseket tesz, hogy milyen sovány vagyok. Ezt pár hónapja kezdte, de már megőrjít, elegem van már ebből olyan idegesítő ezt hallgatni folyton.

Egyébként meg nem is vagyok olyan kórosan sovány, szerintem pont jó a súlyom, 170 cm vagyok és átlagban olyan 58-59 kg (fiú vagyok), nálam sokkal soványabb fiúk is vannak a korosztályomban.

Szóval mit csinálhatnék, hogy leálljon ezzel az anyám? A másik meg, hogy mit foglalkozik azzal, hogy én mennyire vagyok sovány? Szerintem az az én dolgom.


2013. dec. 7. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És mennyit eszel? Ha eszel rendesen, és így vagy ennyi kg, akkor sztem nincs ezzel baj, de ha koplalsz (és ezt Édesanyád látja) akkor jogos, hogy ezt csinálja, hisz senki se akarja, hogy a gyereke az anorexia miatt hiánybetegségekben, és azok következményeiben szenvedjen.
2013. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyanyám csinálja ugyan ezt és borzalom idegesítő. Pedig én 66kg vagyok. És a kérdésre válaszolva biztos nem azért csinálja, mert rosszat akar.
2013. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyományos anyuka XD
2013. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Öleld meg, adj egy puszit a homlokára és mond neki hogy köszönöm hogy aggódsz, de jól vagyok és jól érzem magam.
2013. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
-Igen, túl sovány vagyok anyu? Akkor itt az ideje, hogy felhizlalj, ma palacsintát kérek vacsorára! (Nyammm!!!)
2013. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
-... és mire reggel felkelek, a gofri már ott legyen az asztalon kakaóval!
2013. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lánynak is sovány lennél ekkora magassághoz ennyi kilóval. De fiúnak meg nagyon sovány, ez nem pasis, ez csak ilyen tipikus mai "fiúka"...
2013. dec. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de szerintem is nagyon sovány vagy. Ha lány lennél még elmenne ehhez a magassághoz ez a súly, de mivel fiú vagy elég kevés. Persze ha eszel rendesen és csak azért vagy ennyi, mert nem tudsz hízni az nem a te hibád. Nekem is van ilyen ismerősöm, akármennyi kaját képes magába tömni és mégse tud 60 kg fölé hízni fiú létére. Anyukád csak aggódik érted. Ha látja, hogy eszel rendesen, nem koplalsz, stb. akkor majd meg fog nyugodni.
2013. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!