Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak én érzem úgy hogy nem...

Csak én érzem úgy hogy nem csináltam semmi rosszat? 14/l

Figyelt kérdés
úgy volt hogy megyek német tanárhoz, de a barátnőm eltörte a kezét ezért elkisértem az ügyeletre.Mikor mondtam itthon nagyon leszidtak, de nem értem hogy miért én nem érzem úgy hogy rosszat tettem volna most azért mert 1x kihagytam egy németórát.Azt mondják hogy megbízhatatlan vagyok meg ilyenek, pedig szinte minden nap 18:00-kor érek haza mert vagy angolom vagy németem vagy valami korrepetálás van.
2013. dec. 2. 19:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
300 Ft volt a telefonomon ugyhogy csak a tanárnak tudtam szólni, anyáéknak már nem, de nem gondoltam hogy ebből baj lesz
2013. dec. 3. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!