Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az egész család...

Miért van az egész család ellenem?

Figyelt kérdés

Szeretnék motort venni. Lehet h hülyeségnek hangzik ilyenkor motort venni de most találtam egyet olcsón és tőlem nem túl messze. A család viszont hallani se akar róla h megvegyem. Van már 1 motorom és le szeretném cserélni.

Fenyegetnek a szülők minden félével csak ne vegyek motort. 23 éves vagyok, én kerestem meg rá a pénzt.

Ugyan ez volt amikor az előző motort vettem, csak most kicsit elszántabban pròbálnak róla lebeszélni.


2013. nov. 7. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincsenek ellened csak féltenek,mert mindig lehet hallani egy egy motorbalesetről. Persze ez nem jelenti azt,hogy minden motorost baleset ér de akkor is aggódnak. Az én fiam is vett egy motort én is elleneztem, de hál istenek eladta mert inkább kocsit vett.
2013. nov. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Figyelj, nagykorú vagy, van pénzed rá, megveszed, te tutunyáskodjál.


Amúgy azért van az egész család "ellened" mert féltenek. Én sem szorgalmaztam annakidején, hogy a párom motorra is vizsgázzon, motrot vegyen stb. Nem szeretnék huszonévesen özvegy lenni...Persze amúgy, igaz, hogy a fejére esik egy tégla, ha úgy kell lennie, de én mégis azt mondom, ha nem muszáj ne kísértsük a sorsot.

A szervdonorok 90%-a motorbalesetben meghalt fiatal és középkorú.

2013. nov. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ultimátumot kaptam hogy ha motort veszek akkor mehetek itthonról :/
2013. nov. 7. 18:17
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem meg mar elkoltozhettel volna regesreg. sot azt is megkockaztatom hogy a szuleid is szeretnek ha nem kene meg a te ruhaidat is mosni, meg plusz kajat fozni...

hidd el nagyon jo dolog kulon lakni ;)

2014. febr. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!