Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám megbolondult!? Mit...

Az anyám megbolondult!? Mit csináljak hogy észrevegye magát?

Figyelt kérdés
kb.4 hónapja facebookon keresztül egy indniai csávóval beszél..állítólag járnakm is..de ez még semmi.anyám 44 éves ez a csákó meg 22..akárhogy mondjuk neki hogy nem hozzá való és hogy csak kihasználja nem hallgat senkire..úgynéz ki mint vala,mi maffiózó..ráadásul azóta nincs is pénze mióta vele beszél..nem is vele élek hanem a nagszüleimmel mert még régebben elváltak..na mindegy és szerintem zsarolja hogy küldjön neki pénzt vagy nem tudom..még erotikus képeket is küldenek egymásnak..és teljesen megbolondult azóta megint rászokott a cigire nem tudom mit tegyek..ráadásul van egy házimacskánk és egy békánk is(ékszerteki) arról nem is beszélve hogy a békát havonta 2x ha kitakarítja..szegény tiszta bűzben él..én meg nemtudom kitakarítani mert nagyon nagy az akvi..segítsetek mit csináljak?!elvagyunk keseredve eljesen megbolondult://

2013. nov. 1. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
fail
2013. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szüntesd meg az internetet....
2013. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
telefonról beszél nincs rajt anet ezért lassú..am vibereznek is meg camoznak is..
2013. nov. 1. 15:12
 4/5 Zsömii válasza:
Felnőtt ember, sajnos magától kell rájönnie,hogy mit tesz. Te csak elmondhatod neki a véleményedet, ha nem hat többet úgyse tehetsz. :/
2013. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felkene jelenteni a csavot
2013. nov. 2. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!