Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anyum ideges...

Mit tegyek? Anyum ideges tesoim miatt nagyon, de en nem tudom mit tegyek, nem erzem.

Figyelt kérdés

#anya #idegesség #nem aludta ki magat #nem hagyjak a tesoim #sok a dolga
2013. okt. 19. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért idegeskedik a tesóid miatt?
2013. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mert kicsik.A 4 eves nagyon rossz,az 1 eves pedig nem alszik es ezert nehez veluk,eleg sokat vagyok a kicsivel,de ha nem vagyok ott,rogton "milyen jo,hogy valakinek nem kell csinalni semmit" meg ma kereszkedtem az egyik baratnomhoz aludni,mert meghivt es azt mondta,hogy nem mehetek sehova,de nem adott ra okot,hogy miert,amikor kerdore vontam ideges lett es elkezdett orditani,hogy "erigyyyy!es oda mensz,ahova akarsz"...ugye nem mentem sehova es utanam fele orditott,hogy menjek elfele...a mai kb ennyi...
2013. okt. 19. 20:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz csinálni, hogy segítesz neki. Tudjon pihenni, mert különben becsavarodik. Ha tud pihenni, nyugodtabb lesz és veled is máshogy fog bánni.
2013. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
oke,koszonom,csak annyi a baj,hogy nem tudom,hogyan segitsek. :/
2013. okt. 19. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? Oké, hogy segíts neki meg minden, de anyukád nem neked szülte a gyerekeket. Apukátok hol van? Ő nem vigyáz a tesóidra?
2013. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok.Engem is ez zavar leginkabb,hogy ennyi evesen neha ugy erzxem,mintha nekem lennenek gyerekeim es ez nagyon zavar,foleg,hogy en nem olyan vagyok,mint a legtobb 17 eves,egyaltalan nem ilyen a gondolkodasom...apukam kulfoldon van.
2013. okt. 19. 20:54
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Például: az anyum helyett írd, hogy anyukám, vagy édesanyám (aztán a kari helyett írd, hogy Karácsony, a tali helyett írd, hogy találkozás, a h helyett írd, hogy hogy stb., stb.).


Elemi elvárás: írj helyesen, értelmesen, magyar nyelven.


A másik elemi elvárás, hogy: fogalmazz értelmesen.


Az ilyen pongyola, igénytelen odavetés nem kérdés.


Tiszteld meg azokat az értelmes, tagolt megfogalmazással, akiktől érdemi választ vársz.

2013. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
En kerek elnezest,hogy diszlexias vagyok es nem tudok elegge odafigyelni....-.-"
2013. okt. 19. 21:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es válaszoló. Elemi elvárás, hogyha nem tudsz érdemi választ adni egy kérdésre, akkor ne válaszolj. A sznobságodra és a karóra, ami a seggedből áll ki, senki nem kíváncsi.

Kérdező! Anyud valóban ideges és fáradt lehet. Sajnos két kisgyerekkel és egy kamaszlánnyal nem könnyű egyedül. Valóban nem neked szülte a gyerekeket, viszont egy család vagytok, lehetőségekhez mérten segítened kell.

Egy nyugodt, és kipihent pillanatában próbálj anyuddal beszélgetni, hogy amennyire tudsz, segítesz, de azért mégiscsak kell neked is szórakozás. Cserébe vállalj be 1-2 délutánt/estét néha, amikor te vagy a kicsikkel és ő is elmehet kikapcsolódni. Esetleg a gyerekeket elviheted a parkba lefárasztani, ha a barátaid bírják a gyerekeket, akkor el is mehet veled valaki, legalább te se unatkozol a padon ülve, anyud is pihenhet egy kicsit és még a barátaiddal is együtt lehetsz addig is. :) A nagyobbik gyereket pedig lehet érdemes lenne beíratni valami "edzésre", biztos túl sok a felesleges energiája, ha rosszalkodik, na meg a feszültséget is érzik a kölykök és kiütközik rajtuk is.

Kitartást, előbb-utóbb elmúlik ez az időszak, a gyerekek gyorsan változnak és nőnek, úgyhogy csak egy kicsit bírd még ki! :)

2013. okt. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom!

Ma beszeltem vele,most szent a beke. :D

A nagyobbikat sokszor szeretnem magammal vinni,ha megyek valahova,de nem engedi. :/

A tanacsidat pedig fogok igyekezni betartani. :)

2013. okt. 20. 13:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!