Miért ilyen apa?

Figyelt kérdés

Mikor itthon van akkor sose jöhet hozzám senki mert ő mindig alszik vagy a nappaliba tv-zik . És ha be vagy ki akarunk menni akkor a nappalin keresztül kell . De mindig ott van . És hiába mondom neki a dolgokat nem érti meg . Most itt a tél nem igazán tudunk hova menni . Meg most van fium is mindig nála vagyunk vagy be ülünk valahova de eznse mehet sokáig . Szerintetek mi a megoldás ? Anya se tud rá hatni ebbe a dologba ...

15 lány



2013. okt. 16. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Türelmes ember az édesanyád, én bizti nem tűrném hogy egy fiúhoz koslass. De akár otthon van apád, akár nincs, az otthonotok nem átjáróház, és pasikat akkor vigyél fel, ha agyilag is elég érett leszel rá. Igaza van édesapádnak.Én sem tűrném.
2013. okt. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
1+ hétköznap suli időben meg végképp.
2013. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Próbálj apukáddal beszélni szépen, és kérdezd meg, miért csinálja ezt? Egy lakásban közlekedni ( is ) kell...
2013. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

hogy itt mennyi prűd felfogású ember van:D nem 12 éves, hanem 15. miért ne lehetne barátja? jézusom...


tegyétek át máshova a tv-t, mondjuk a hálószobájukba. :D jobb ötletem sajnos nincs.:/

2013. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) . A szobába is van tv.
2013. okt. 16. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló, te nem tudod mit beszélsz. Miért baj az,ha egy 15 éves lánynak barátja van? Én inkább örülnék, hogy boldog, be akarja mutatni a barátját, és inkább nálunk legyenek, mint télen ki tudja hol bóklásszanak.

Nehéz dolog az egyszer biztos.

2013. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 Hála Istennek, most ez a téma nincs napirenden:D
2013. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!